facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-03-28
 

Obuwie Chiruca z technologią Gore-Tex Surround na wiosnę i lato

Hiszpańska marka butów turystycznych Chiruca kontynuuje prezentację swojej kolekcji wiosna/lato 2019. Obuwie z innowacyjną technologią  Gore-Tex Surround jest idealnym rozwiązaniem do uprawiania turystyki pieszej, podróżowania i codziennego użytku. Taki but zapewnia trwałą wodoodporność oraz oddychalność w 360º dzięki bocznym otworom w podeszwie, które mają za zadanie wentylację stopy od dołu. To dlatego stopy pozostają suche, a chodzenie w butach jest komfortowe nawet przez cały dzień.

 

Modele z technologią Gore-Tex Surround posiadają dodatkowe boczne otwory w podeszwie środkowej, które nie tylko nadają obuwiu nowoczesnego i efektownego wyglądu ale zapewniają również komfort termiczny w 360º. Wilgoć i ciepło są usuwane z wewnątrz buta zarówno z jego górnej jak i dolnej części przez laminat Gore-Tex, aż dotrą do kratki wentylacyjnej i kanałów podeszwy środkowej, skąd wychodzą na zewnątrz przez boczne otwory w śródpodeszwie.

 

Chiruca Aborigen

 

Podeszwa Vibram Fuga, posiada śródpodeszwę wykonaną z lekkiego i wytrzymałego phylonu amortyzującego wibracje powstające podczas marszu i niwelujące ciężar użytkownika. Vibram Fuga posiada ramę z TPU, dzięki której zapewnia odpowiednią stabilność. Podeszwa zewnętrzna wykonana jest z opatentowanego materiału Megagrip, który zapewnia przyczepność na niemal każdym rodzaju podłoża.

 

 Chiruca Etnico

 

Linię Chiruca z wykorzystaniem technologii Gore-Tex Surround tworzą modele o miejskim zacięciu: Etnico i Aborigen w wersji niskiej i MID, wykonane ze skóry zamszowej oraz model California, który jest wielofunkcyjnym niskim butem wykonanym z materiałów syntetycznych z charakterystycznym nadrukiem.

 

Chiruca California

 

Źródło: Informacja prasowa Chiruca

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com