facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-07-01
 

Obiady Adventure Menu na wakacje - konkurs Cenerii

Podziel się swoimi planami wakacyjnymi, a Ceneria postawi ci obiad! Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone 7-dniowymi zestawami obiadowymi innowacyjnej żywności sterylizowanej dla podróżników firmy Adventure Menu.
Adventure Menu to czeska firma, produkująca sterylizowane dania dla miłośników wszelkiej aktywności outdoorowej: turystów, podróżników, alpinistów, żeglarzy, uczestników rajdów, rowerzystów itd., pragnących prawdziwego, wartościowego jedzenia, które można przygotować w kilka minut. Można je przechowywać w niezwykle szerokim zakresie temperatur, bo od 1 do aż 30°C.

Posiłki Adventure Menu nie są liofilizatami, zatem nie dodaje się do nich wody. Można podgrzać je na trzy sposoby: zanurzając całą, zamkniętą paczkę w gorącej wodzie na 10 minut, podgrzewając jedzenie na patelni przez około 2-3 minuty lub używając wygodnego SELF-HEATING™ (samopodgrzewacza).

Więcej informacji o żywności tej marki znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora: www.adventuremenu.pl.W konkursie można wygrać 2 zestawy po 7 posiłków Adventure Menu na tygodniowe wakacje.
Podziel się planami na wakacje, a Ceneria.pl zatroszczy się o Wasze obiady!


Aby wziąć udział w konkursie w terminie do 7 lipca należy zamieścić na fanpage`u Cenerii za pomocą aplikacji konkursowej 5-zdaniową wypowiedź dotyczącą planów na wakacje.

Następnie jury konkursu wybierze kilka najciekawszych wypowiedzi - werdykt zostanie ogłoszony 8 lipca 2013 r.

Od 8 do 14 lipca będzie można głosować na najlepsze propozycje na fanpage`u Cenerii na facebooku.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj...


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com