facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-04-09
 

O górach wie wszystko... i chętnie o tym opowie - ekspert Interia.pl

Znany ratownik TOPR Adam Marasek został ekspertem serwisu Turystyka.interia.pl w dziedzinie bezpieczeństwa w górach, turystyki górskiej, spraw tatrzańskich.


Znany ratownik TOPR Adam Marasek został ekspertem serwisu Turystyka.interia.pl w dziedzinie bezpieczeństwa w górach, turystyki górskiej, spraw tatrzańskich. Już teraz można zwrócić się do niego o radę!

Adam Marasek jest ratownikiem z ponad 30 letnim stażem i starszym instruktorem ratownictwa. Sprawuje także funkcję zastępcy Naczelnika Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jest przewodnikiem górskim, pilotem wycieczek, zawodowym instruktorem narciarstwa, instruktorem narciarstwa wysokogórskiego. 

Jego doświadczenie i umiejętności potwierdza również przynależność do wielu organizacji m. in. Polskiego Związku Alpinizmu i Polskiego Związku Narciarskiego, a także Międzynarodowej Federacji Przewodników Górskich UIAGM.

Jeżeli chcesz zadać pytanie ekspertowi, uzyskać jego radę lub poznać opinię na temat związany z turystyką wysokogórską, bezpieczeństwem albo ukochanymi przez Polaków, choć nie zawsze łatwymi do zdobycia Tatrami - wyślij maila na adres: turystyka@firma.interia.pl. Odpowiedzi na wybrane pytania będą publikowane w serwisie turystyka.interia.pl .

(INTERIA.PL)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com