facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-14
 

O co chodzi z tym aktywnym bakcylem?

Akcja www.AktywnyBakcyl.pl po fazie nieco przyczajonej, przeszła wreszcie w fazę jawną, jak informuje na nowej wersji swojej strony. Jak się z niej dowiadujemy: Ma ona na celu wzbudzenie w ludziach chęci do życia z pasją, jeśli jeszcze tego nie robią. Natomiast u żyjących pasją – chęci „zarażania” innych, by coraz więcej osób uprawiało różnego rodzaju aktywności (szczególnie fizyczne), które z czasem przerodzą się w gorącą pasję.

Ujawnił się także pomysłodawca akcji. Jest nim Krzysztof Skrocki. Jak można się dowiedzieć ze strony akcyjnej: Od dawien dawna przewodnik beskidzki, przez kilka lat Szef Komisji Szkoleń w Studenckim Klubie Górskim. (...) Chcąc móc rozwijać swoje pasje, połączył z nimi aktywność zawodową. Już w 1991 wraz z kolegami ze Studenckiego Klubu Górskiego założył firmę Paker. Misją firmy, a także życiową misją Krzysztofa jest pomoc w realizacji życiowych pasji osobom lubiącym spędzać życie aktywnie.

 

Na kanale akcji w serwisie YouTube (http://bit.ly/1buljzC) już teraz można obejrzeć dłuższe wywiady z osobami, które wystąpiły w pierwszej części akcji. O swoich przygodach związanych z początkami pasji opowiadają: Krzysztof Wielicki, Dariusz Załuski, Rafał Król i wielu, wielu innych, także mniej znanych ludzi.

 

Organizatorzy zachęcają do subskrypcji specjalnego newslettera, który przygotowali dla Zabakcylowanych. Będą oni otrzymywać ciekawe materiały i mieć możliwość uczestnictwa w czatach i webinarach z pasjonatami i ekspertami w różnych dziedzinach aktywności.

 

www.AktywnyBakcyl.pl


P.S. Wciąż uśmiechamy się na wspomnienie wyznania Przemysława Babiarza.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com