facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-16
 

Nowy wymiar nawigacji Garmin

Garmin przedstawia nawigację zaprojektowaną z myślą o Twoim telefonie komórkowym.

Garmin przedstawia nawigację zaprojektowaną z myślą o Twoim telefonie komórkowym.

Garmin Mobile XT to znakomita aplikacja pozwalająca stworzyć w pełni funkcjonalny zestaw nawigacji samochodowej z dokładną mapą Europy bądź z superszczegółową mapą Polski – GPMapą. Wystarczy jedynie umieścić kartę pamięci w kompatybilnym telefonie i już po chwili można rozpocząć nawigowanie do wyznaczonego celu. Aplikacja współpracuje z wbudowanym w telefon modułem GPS, jak również z zewnętrznymi odbiornikami GPS.


Garmin Mobile XT pozwala na automatyczne zaplanowanie trasy podróży nawet z wieloma punktami pośrednimi, a następnie prowadzi kierowcę zakręt po zakręcie do wyznaczonego miejsca, wspierając go komunikatami głosowymi. Obsługę urządzenia ułatwia użytkownikowi intuicyjny interfejs ekranowy znany z serii odbiorników samochodowych Garmin nüvi.

Najnowsza aplikacja rejestruje ślad przebytej podróży, a także przechowuje najczęściej używane trasy w pamięci telefonu. Użytkownik może również skorzystać z funkcji dodawania własnych dróg lub obszarów unikanych w trakcie wyznaczania tras.
 

Garmin Mobile XT przygotowany jest także do obsługi własnych baz punktów POI, które najczęściej wykorzystywane są do ostrzegania przed fotoradarami. Wystarczy zainstalować pobraną z internetu bazę punktów, a telefon z uruchomioną aplikacją Garmin Mobile XT ostrzegać będzie Kierowcę dźwiękiem przy zbliżaniu się do takiego miejsca.

Interesującą funkcją jest możliwość powiązania kontaktów telefonicznych ze współrzędnymi geograficznymi. Taki zabieg pozwala nawigować do miejsca zamieszkania czy też pracy osoby znajdującej się pod daną pozycją w książce telefonicznej.

Największym hitem Garmin Mobile XT jest jednak funkcja PeerPoints. Umożliwia ona wysyłanie aktualnej pozycji do innych uzytkowników Garmin Mobile XT oraz nawigację do pozycji odebranej od innego użytkownika.

Dzięki aplikacji Garmin Mobile XT możesz sprawdzić prognozę pogody w dowolnym miejscu na świecie oraz odebrać komunikaty drogowe w wybranych krajach (konieczny dostęp do internetu, a poza krajem dodatkowo aktywna usługa roamingu).
 

Istotnym udogodnieniem jest fakt, że Garmin Mobile XT zapewnia Ci nawigację nawet wówczas, gdy Twój telefon utraci kontakt z nadajnikiem GSM.

Więcej na www.garmin.pl 

            UWAGA:
            Garmin Mobile XT już dostępny w sieci sklepów RTV Euro AGD.
            Garmin Mobile XT GP – 349 zł;
            Garmin Mobile XT Europe – 449 zł.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com