facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-08-05
 

Nowy Down Wash Direct marki Nikwax zdobył główną nagrodę OutDoor Industry Award.

 

Down Wash Direct firmy Nikwax jako pierwszy produkt pielęgnacyjny zaprojektowany specjalnie do czyszczenia i zmaksymalizowania wydajności zarówno niezaimpregnowanego jak i zaimpregnowanego, hydrofobowego puchu zdobył nagrodę OutDoor Industry Award. Down Wash Direct pojawił się na rynku tego roku, zachwycił jury swoim poszanowaniem dla środowiska i znalazł się w kategorii „innowacje przyjazne dla środowiska”. Nagroda została przyznana na tegorocznych targach OutDoor we Friedrichshafen. 

Down Wash Direct to produkt, który czyści i odnawia własności hydrofobowe puchu. Jest na bazie wody i jest wolny od szkodliwych substancji PFC. Środek ten jest nawet w stanie poprawić właściwości hydrofobowe normalnego puchu. Testy wykazały bowiem, że raz wyprany puch w środku Down Wash Direct absorbował 40 razy mniej wody.

 

Nikwax wprowadził ten innowacyjny produkt, by zapewnić prawidłową pielęgnację już zaimpregnowanej, hydrofobowej odzieży oraz śpiworów z puchu. Puch jest wysoko wydajnym izolatorem, natomiast szybko traci swoje właściwości, kiedy staje się mokry. Down Wash Direct jest szczególnie polecany do wypełnień z hydrofobowego puchu jak i do technologii Nikwax Hydrophobic Down (NHD).

 

By odnowić właściwości hydrofobowe puchu potrzeba specjalnej pielęgnacji. Brud, tłuszcz i inne zanieczyszczenia powodują, że puch namaka. Down Wash Direct zapewnia optymalną wydajność jednocześnie efektywnie czyszcząc i odnawiając właściwości hydrofobowe puchowej odzieży oraz śpiworów.

 

„Jesteśmy dumni z naszego produktu, ponieważ zapewnia wyjątkową wydajność nie zawierając szkodliwych substancji chemicznych. Fakt, że został doceniony przez branżę outdoorową jako „innowacja przyjazna dla środowiska” stanowi uznanie dla naszej polityki środowiskowej”- powiedział założyciel firmy Nikwax Nick Brown.  „Ciężko pracujemy, by stworzyć produkty pielęgnacyjne, które są bezpieczne zarówno dla zdrowia ludzkiego jak i dla środowiska. Nikwax było zawsze wolne od PFC. Będziemy nieustannie dążyć do innowacji dbając o bezpieczeństwo naszych konsumentów oraz o wydajność naszych produktów.”

 

Nikwax pracuje wyłącznie z dostawcami puchu gwarantującymi jego etyczne pozyskiwanie.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com