facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-04-30
 

Nowe modele butów wielofunkcyjnych na wiosnę

Ważnym elementem wiosenno-letniej kolekcji marki Chiruca są wielofunkcyjne, niskie buty dla kobiet i mężczyzn zaprojektowane do uprawiania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu takich jak spacery i leśne czy górskie wędrówki. Obuwie tej linii cechuje niska waga, która sprawia, że w butach bardzo lekko pokonuje się nawet spore odległości, ich drugą wyróżniającą się cechą jest elastyczna konstrukcja dopasowująca się do naturalnego ruchu stopy.


Nowością linii multifunctional jest model Santiago, który stanowi nową wersję znanego modelu Yucatan. Jest on wykonany z materiału syntetycznego, posiada śródpodeszwę wykonaną z phylonu zapewniającego niską wagę a także odpowiedni poziom amortyzacji. Podeszwa zewnętrzna z kolei to doskonale znany Vibram Multifilm.

 

Sztandarowym modelem dla kobiet jest niezwykle lekki i cieszący się ogromną popularnością model Marbella wykonany niemal w całości z materiałów syntetycznych (dla obniżenia wagi). Efektowny design w 4 kobiecych kolorach a jednocześnie zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych – jak phylon i podeszwa Vibram Exmoor są atutami obok których nie da się przejść obojętnie.

 

Nowym modelem wykorzystującym również phylon i Vibram Exmoor jest model Curazao. Te buty unisex nie posiadają membrany Gore-Tex, a cholewka jest wykonana z przewiewnego materiału dlatego idealnie nadają się na suche i ciepłe dni. Są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – jeden dedykowany dla kobiet a drugi dla mężczyzn.

 

Więcej informacji o butach marki Chiruca znajdziesz na stronie: http://www.chiruca.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com