facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-04-15
 

Nowa limitowana kolekcja chust wielofunkcyjnych "Tatry 2021" od BUFF

Marka BUFF we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym wprowadza na polski rynek limitowaną kolekcję chust wielofunkcyjnych inspirowaną krajobrazem naszych polskich Tatr. 

Fot. Kuba Witos

 

W sezonie SS21 marka BUFF we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym wypuszcza wyjątkową kolekcję poświęconą tatrzańskim krajobrazom. Obejmuje ona sześć wzorów kultowych chust wielofunkcyjnych Original, które zostały stworzone z myślą o miłośnikach Tatr. 


Inspiracją do stworzenia kolekcji były najpiękniejsze, magiczne, tatrzańskie krajobrazy uchwycone obiektywem Kuby Witosa. Składają się na nią następujące wzory: majestatyczne Rysy, kultowy Giewont, imponujący Kościelec, zachwycająca Dolina Pięciu Stawów, zwinna Kozica i bajeczna Hala Gąsienicowa. 


Wszystkie chusty są bezszwowe, co pozwala uniknąć otarć na skórze. Zapewniają ochronę przeciwsłoneczną UPF 50, która jest niezbędna podczas aktywności na świeżym powietrzu. Są elastyczne, rozciągliwe w czterech kierunkach, dzięki czemu są wygodne. 


Chusty BUFF z kolekcji Tatry 2021 zostały wykonane z włókien pochodzących z recyklingu plastikowych butelek. Ta przyjazna dla otoczenia metoda jest częścią zobowiązania marki do tworzenia zrównoważonych produktów z poszanowaniem środowiska. 


Kolekcja dostępna jest w sklepie buff.pl oraz w wybranych sklepach outdoorowych. 


Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com