facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-09-20
 

Nowa kolekcja obuwia BERGSON

Firma BERGSON wprowadza aktualnie do sprzedaży nową kolekcję obuwia wielosezonowego – modele AERO, SUNWING oraz EPIC.


Firma BERGSON wprowadza aktualnie do sprzedaży nową kolekcję obuwia wielosezonowego – modele AERO, SUNWING oraz EPIC.
Zastosowanie materiału SUPRA-TEX w obuwiu sportowym gwarantuje wysoki poziom wodoodporności i oddychalności buta. Podeszwy VIBRAM i Flex-GRIP TM to z kolei gwarancja świetnej przyczepności oraz wygody.Fot. BergsonAERO - but trzy-sezonowy: wiosna, lato, jesień. Przeznaczony do lekkich wędrówek. Wytrzymałość gwarantuje mu membrana Supra-tex ®. Podeszwa  amortyzowana w pięcie, wykonana z dwóch domieszek gumy Vibram®, ma na celu poprawę przyczepności do podłoża. Jest to lekki but hikingowy z wyściółką wewnętrzną SUPRA-TEX®. Cena 329 zł.

SUNWING - but zaprojektowany do krótkich wycieczek a także użytku miejskiego. Podeszwa Vibram® gwarantuje dobrą przyczepność do podłoża. Wierzch buta wykonany z cholewki nubuk, o ciekawym wzornictwie. Jest to lekki but hikingowy. Cena 299 zł.

EPIC - but trzy-sezonowy: wiosna, lato, jesień. Przeznaczony do lekkich wędrówek. Sprawdza się zarówno na długim spacerze, jak i w trakcie szybkiego marszu. Podeszwa amortyzowana w pięcie, wykonana z dwóch rodzajów gumy Vibram ®. Jest to lekki but hikingowy z cholewką nubuk. Cena 279 zł.

2008-09-20

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com