facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-08-20
 

Nowa kolekcja butów marki Mammut

Najnowsze modele butów Mammuta będzie można zobaczyć 22-24 sierpnia podczas Targów LATO-SPORT 2008 w Kielcach.


Na tegorocznych targach Outdoor we Friedrichshaffen oficjalnie przedstawiona została nowa kolekcja butów szwajcarskiej marki Mammut. Najnowsze modele będzie można zobaczyć już 22-24 sierpnia podczas Targów LATO-SPORT 2008 w Kielcach. 

Dotychczas na rynku obecna była marka Raichle, będąca częścią oferty Mammut Sports Group (Mammut, Raichle, Toko). Producent zdecydował się jednak na zmianę, która nie ogranicza się jedynie do zmiany logo.

Wprowadzenie do oferty butów pod renomowaną marką stanowiło odpowiedni moment do odświeżenia i rozbudowania kolekcji. Wykorzystano zarówno doświadczenia firmy Raichle w produkcji obuwia (100 lat) oraz alpejskie kompetencje Mammuta (150 lat). To połączenie zaowocowało nowymi modelami butów oraz rozwiązaniami technicznymi.

Warto zwrocić szczególną uwagę na modele:

Mamook GTX - super lekki sportowy but alpejski,
Teton GTX - but hikingowy,
Obelisk - uniwersalny but miejski nawiązujący stylistyką i rozwiązaniami do trendu Urban Climbing. Do bliższego zapoznania się z kolekcją zapraszamy na Targi Lato (22-24 sierpnia, Kielce) na stoisko dystrybutora marki Mammut - firmy UNI-SPORT. Przy okazji wprowadzenia butów przygotowana została nowa oferta odzieży w rewolucyjnie niskich cenach.

Jak co roku, Mammut będący światowym liderem w produkcji lin, zaprezentuje swoją kolekcję uzupełnioną o sprzęt wspinaczkowy oraz akcesoria. Obejrzeć będzie można również nową gamę śpiworów, mat oraz plecaków.

Michał Niemiec
UNI-SPORT

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com