facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-02-20
 

Nowa era dopasowania Gogle Salomon XT ONE

Gdy Salomon wprowadzał na rynek gogle swojej produkcji, skupiono się przede wszystkim na tworzeniu ulepszeń technicznych, które uczyniłyby jazdę na nartach jeszcze przyjemniejszą. Podczas gdy pierwsze gogle zapewniły poszerzenie pola widzenia i mniejsze parowanie, nowe XT ONE dają początek nowej erze pod względem dopasowania.


KOMFORTOWO DOPASOWANE 

W modelu XT One zastosowano technologię Custom-ID Fit, czyli trzyczęściową ramkę, automatycznie dostosowującą się do kształtu twarzy. Każdy narciarz może więc liczyć na unikalne dopasowanie gogli z precyzją w każdym detalu. Dopełnieniem ramki jest warstwa pianki z materiału Advanced Skin ActiveDry, który zapewnia poczucie komfortu na skórze. 

 

Z CUSTOM-ID FIT DO TWARZY KAŻDEMU

Jak wyjaśnia Anne Dupre, Product Line Manager dla gogli Salomona: „Custom-ID FIT oznacza, że gogle dopasowują się dokładnie do kształtu twarzy, a warstwy pianki o różnej gęstości czynią je jeszcze wygodniejszymi. Naszym bezpośrednim celem było stworzenie gogli tak komfortowych, żeby były niezauważalne podczas jazdy na nartach. I dzięki technologii Custom-ID FIT udało się w pełni osiągnąć ten cel”.

 

KLASYCZNA KONSTRUKCJA

XT ONE wciąż posiadają cienką konstrukcję ramy Salomona dla maksymalnego pola widzenia. Ten oryginalny projekt jest obecnie stosowany przez praktycznie wszystkich producentów gogli. A XT ONE wykorzystuje SILS (Salomon’s Innovative Lens Solution), czyli innowacyjny patent szkieł zapewniających właściwy odcień widoczności i rozwiązania przeciwmgielne na każde warunki. 

 

#timetoplay

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com