facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-11-07
 

Nowa bielizna termoaktywna Helly Hansen – H1 Pro Lifa

Pochodząca z Norwegii marka Helly Hansen doskonale zna się na bieliżnie termoaktywnej. Skandynawowie wierzą, że to właśnie pierwsza warstwa odzieży jest gwarancją komfortu przy każdej aktywności fizycznej na zewnątrz. W tym sezonie Helly Hansen wprowadza do kolekcji modele H1 Pro Lifa - bieliznę zaprojektowaną z wykorzystaniem techniki mapowania ludzkiego ciała.

Fot. materiały prasowe Helly Hansen

 

Projektanci  po konsultacjach z z naukowacami i zawodowymi narciarzami wytypowali strategiczne obszary ciała kobiety i mężczyzny, które najszybciej  narażone są na wyziębienie czy przegrzanie.

 

Wytypowane obszary wyprodukowane są przy użyciu diametralnie różnej przędzy - od naturalnej wełny merynosów po ultranowoczesne włókna Lifa.

 

Fot. materiały prasowe Helly Hansen

 

Kark, klatka piersiowa i szyja to miejsca, w których ogrzewać nas będzie wełna,  natomiast w miejscach , gdzie ciało poci się najbardziej - pod pachami  i  wzdłuż kręgosłupa - zastosowano włókna Lifa, które błyskawicznie odprowadzą od ciała każdą wilgoć.

 

Fot. materiały prasowe Helly Hansen

 

W tej linii dostępne są topy oraz spodnie - również w  wersji  bezszwowej.

 


 

O Helly Hansen:


Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość. Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry. Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej.

 

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.hellyhansen.com

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com