facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Niesamowita noworoczna seria Alexa Megosa

Alexander Megos przyzwyczaił nas do swoich świetnych przejść które realizuje regularnie. Jednak niesamowita seria, którą zaliczył w Hiszpanii to już przesada:-)

Alex Megos podczas pierwszego przejścia Hostia, no PUC 8c+ (fot. Daniela Ebler)

 

 

Ewidentnie turbo silny Niemiec nie spędził okolic sylwestra na ostrych imprezkach i leczeniu kaca:-) Pod sam koniec 2015 roku Alex nareszcie dopisał do swojej kolekcji drogę o trudnościach 9b. W sumie, aż trudno uwierzyć że nie miał jeszcze na koncie pokonania takich trudności. Szczęśliwą drogą okazała się First Round, First Minute 9b w Margalefie. Linię wytyczył, po długim oblężeniu Chris Sharma w 2011 a powtórzył trzy sezony później Adam Ondra. Zobaczcie jak wyglądała przygoda Amerykanina z tymi przechwytami:

 

 

 

Nowy rok Alex też zaczął od mocnego uderzenia. Już pierwszego stycznia zaliczył dwa syte przejścia. Najpierw pada kombinacja First Ley 9a+. Jakby tego było mało, chwilkę później Niemiec jako pierwszy zawodnik przechodzi La Ley Indignata i dla opisania trudności proponuje 9a. 

 

 

2 stycznia Alex również nie próżnował. Wstawki w kolejny projekt zaowocowały kolejnym pierwszym przejściem. Tym razem nieco łatwiejszym: Hostia, no PUC 8c+. Linia została obita rok temu przez Jörga Andreasa, a nazwa oznacza dosłownie w Katalońskim „Cholera, nie mogę”:-)

 

 

źródło: FB

Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-11-05
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Golden Ticket 8c+ dla Margo Hayes!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-11-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Stefan Scarperi 25 pogromcą Action Directe!

Komentarze
0
 
Jacek Trzemżalski
 
2018-10-31
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Smoczek i Smoczy Ząb na Smoczym Grzbiecie w Czarnorzekach - skałoplan

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com