facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-06-02
 

New Life - najtrudniejsza ekspedycja Pearsona i Ciavaldini

Caroline Ciavaldini i James Pearson zapewne nie spotkaliby się w życiu, gdyby nie wspinaczka. Dla tej wyjątkowej pary profesjonalnych sportowców jest ona zarówno stylem życia, jak i zawodem. Jako jedne z najbardziej uznanych postaci w świecie sportów górskich mieli możliwość realizowania wyjątkowych projektów na całym świecie. Przyznają jednak, że to rodzicielstwo okazało się tą „ekspedycją”, która w największej mierze wpłynęła na perspektywę, z jakiej patrzą na swoje kariery i podejmowane decyzje. 

James Pearson i Caroline Ciavaldini; fot. materiały prasowe The North Face

 

W zaprezentowanym przez The North Face filmie New Life kamera towarzyszy Caroline i Jamesowi w ostatnich miesiącach ciąży i pierwszych latach życia ich syna Arthura. Francuzka dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat wpływu macierzyństwa na jej postrzeganie siebie, obranej w życiu drogi, ale też tego, jak poszczególne decyzje młodych rodziców odbierane są przez otoczenie.

 

Powstanie filmu New Life ma dla nas ogromne znaczenie i mam nadzieję, że dotrze on do wielu młodych rodziców. Narodziny dziecka całkowicie zmieniły naszą perspektywę i sprawiły, że życie poza wspinaczką nabrało nowego sensu. Dla mnie bycie najlepszą mamą jaką mogę być, oznacza czasami podejmowanie ryzyka i życie bez żałowania czegokolwiek. To właśnie chcę przekazać Arthurowi. – komentuje Caroline. 


Latorośl Jamesa i Caroline od najmłodszych lat poznaje uroki outdooru. :-) Fot. materiały prasowe The North Face


W filmie zobaczyć można również Hilaree Nelson i Xaviera De Le Rue z teamu The North Face. To osoby, których miłośnikom wspinania czy narciarskiego i snowboardowego freeride’u przedstawiać nie trzeba, a jednocześnie doświadczeni rodzice. Podobnie jak James i Caroline opowiadają oni o pytaniach i wątpliwościach, jakie pojawiły się w ich życiu wraz z narodzinami dzieci oraz wpływie rodzicielstwa na ich kariery w świecie sportów outdoorowych.

 

 

Informacja prasowa The North Face

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-04
FOTO-VIDEO
 

Klasyki Jury - Marcin Kwaśniewski - Baader-Meinhof VI.1

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-16
FOTO-VIDEO
 

ONSAJTEM #2 – Marcin „Yeti” Tomaszewski

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-02
FOTO-VIDEO
 

ONSAJTEM #1 – Adam Ondra

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com