facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-03-18
 

Navigator Festival - konkurs w kategorii OPEN

Nowohuckie Centrum Kultury  zaprasza do wzięcia udziału w konkursie w kategorii OPEN. 

Konkurs w kategorii OPEN, na najlepszą prezentację z podróży, to jeden z najważniejszych punktów NAVIGATOR FESTIVAL i „trampolina” dla młodych globtroterów. 
Jeżeli odbyłeś fascynującą podróż po Puszczy Amazońskiej lub choćby Niepołomickiej… jeżeli odkryłeś nieznane strony bliskiego i dalekiego świata… jeżeli potrafisz o tym ciekawie opowiedzieć, ubarwić pokaz zdjęciami i porwać publiczność, to… 
To zostało ci jeszcze TYLKO kilka dni, by wysłać do nas zgłoszenie, przejść kwalifikacje i powalczyć o cenne nagrody oraz prestiż. 

Naprawdę warto! 

Regulamin i karta zgłoszeniowa na: www.navigatorfestival.pl/konkurs-open.html O FESTIWALU

W dniach 24-26 kwietnia 2015 roku w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się kolejna, trzecia już edycja jednego z najciekawszych festiwali podróżniczych w Polsce. Relacje z wypraw, ogólnodostępne warsztaty, wieczór filmowy i spotkania z globtroterami – to tylko niektóre z atrakcji, przygotowanych przez organizatorów tegorocznego Navigatora.

Program Festiwalu zostanie podzielone na trzy bloki: przyrodniczo-edukacyjny (piątek, 24 kwietnia), rowerowy (sobota, 25 kwietnia) oraz wysokogórski (niedziela, 26 kwietnia). Odwiedzający nas będą mogli spotkać się z niekwestionowanymi autorytetami w tych dziedzinach, na czele z czołówką polskich alpinistów. Nie zabraknie też różnorodnych warsztatów, dla których wspólnym mianownikiem będzie podróżowanie. Dzięki temu każdy, bez względu na stopień zaawansowania, z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jak co roku zapraszamy do wspólnego podróżowania wraz ze znanymi odkrywcami i tymi, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę ze światem. Uczestnicy Konkursu OPEN będą zmagać się o tytuł najciekawiej zaprezentowanej podróży, uznanie publiczności oraz cenne nagrody. O swoich wrażeniach opowiedzą także podróżnicy, których Navigator objął swym patronatem. Flaga festiwalu dotarła bowiem w najdalsze krańce świata – od Azji po krańce obu Ameryk.

Program III edycji Festiwalu Navigator jest w trakcie dopinania ostatnich szczegółów. Nie jest jeszcze za późno, aby samemu go współtworzyć, na przykład zgłaszając się do Konkursu OPEN (zgłoszenia przyjmowane są do 22 marca b.r.). Z kolei wszystkich działających w szeroko pojętej branży turystycznej powinny zainteresować targi ofert, towarzyszące Festiwalowi. Do dziś zainteresowanie udziałem wyraziło blisko 30 przedsiębiorców, w tym uznane ogólnopolskie marki.

Poprzednie dwie edycje Festiwalu Navigator były wspólnym podróżniczym świętem, a przez Nowohuckie Centrum Kultury przewinęło się kilka tysięcy osób. Dołożymy wszelkich starań, aby i w tym roku, w ostatni weekend kwietnia, cały szeroki świat zmieścił się pod jednym dachem, a Nowa Huta stała się na trzy dni podróżniczą stolicą kraju. 

Gośćmi tegorocznej edycji Festiwalu będą m.in.: Jerzy Cera, Tomasz Michniewicz, Ryszard Pawłowski, Piotr Wężyk, Leszek Cichy, Krzysztof Wielicki. 

Wśród atrakcji, planowanych przez organizatorów Festiwalu, znajdują się między innymi:

  • prezentacje podróżniczo-ekologiczne dla uczniów małopolskich szkół, wraz z konkursem i cennymi nagrodami;
  • wieczorne kino podróżnicze – pokazy najciekawszych filmów o tematyce globtroterskiej;
  • targi ofert turystyczno-podróżniczych, z udziałem producentów sprzętu turystycznego, wydawnictw i przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży turystycznej i wypoczynkowej;
  • prezentacje podróżnicze w Konkursie OPEN, czyli zwiedzanie bliższych i dalszych okolic świata;
  • prezentacje pozakonkursowe, z udziałem  doświadczonych i uznanych globtroterów;
  • spotkania z odkrywcami świata, w tym z dziennikarzem Tomaszem Michniewiczem oraz czołówką polskich alpinistów: Maciejem Bernattem, Stanisławem Bielem i Januszem Kurczabem
  • różnorodne warsztaty, dla dorosłych i dla dzieci

 

Szczegóły programu na stronie internetowej Festiwalu www.navigatorfestival.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2015-12-10
GÓRY
 

Spotkanie z Marcinem Tomaszewskim w Krakowie

Komentuj 0
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com