facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-01-09
 

„NARODOWY SKI TEST 2019” – pierwsza edycja „SNOW EXPO na śniegu” w Kasina SKI

Nie wiesz jakie na narty lub deskę kupić? Marzysz o nowym sprzęcie, a boisz się zakupu w ciemno? Chciałbyś w jednym miejscu i czasie sprawdzić ofertę wielu producentów? Przyjedź na  „NARODOWY SKI TEST 2019” – pierwszą  edycję „SNOW EXPO na śniegu”. To Wydarzenie jest dla Ciebie!  12 – 13 stycznia w stacji narciarskiej Kasina SKI niedaleko Krakowa odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu.

 

Absolutnie za darmo będzie można zobaczyć i przetestować (!) narty i deski BLOSSOM, ELAN, DYNASTAR, KASTLE, KNEISSL, MAJESTY, NORDICA, NITRO, ROSSIGNOL, STOECKLI, WED’ZE, VOLKL. Testy są bezpłatne, należy tylko wykupić SKI PASS KASINA SKI. Przy okazji można spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami. Zarażą pasją, doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty i wiązania do testów.


Tego Wydarzenia nie można opuścić. W ten jeden weekend 12 -13 stycznia 2019 w Kasinie Wielkiej spotkają się najwięksi pasjonaci narciarstwa i snowboardu. Odbywające się dotąd wyłącznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” po raz pierwszy zawita w góry. I będzie to pierwsza z cyklu takich imprez na sezon 2019/20.

Specjalne atrakcje i konkursy dla rodzin przygotowała firma DECATHLON, a pokazy jazdy synchronicznej na nartach przeprowadzi DEMO TEAM Stowarzyszenia Instruktorów SITN PZN.Kasina SKI  to całoroczny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy i stacja narciarska zlokalizowany w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny.

 

W sezonie 2018/2019 stacja narciarska wprowadziła kolejne innowacje i nowości. Zbudowano  nowy system naśnieżania Technoalpin, dzięki czemu Kasina SKI jest w stanie naśnieżyć swoje trasy w 120 godzin, czyli 2 razy szybciej, niż dotąd. Poszerzona została również trasa pod wyciągiem z nowym połączeniem z głównym stokiem. W miejsce starego wyciągu dla początkujących została zainstalowana taśma Sunkids oraz nowy Kubusiowy plac zabaw.

 

 

Specjalne atrakcje i konkursy dla rodzin przygotowała firma DECATHLON, a pokazy jazdy synchronicznej na nartach przeprowadzi DEMO TEAM Stowarzyszenia Instruktorów SITN PZN.


PROGRAM NARODOWY SKI TEST SOBOTA, 12 stycznia 2019:


9.00 – 15.00 – pierwsza część testów, w jej trakcie przewidujemy godzinę (11.00 – 12.00) dla zaproszonych gości VIP i dziennikarzy

 

18.00 – 20.00 – druga część testów

 

PROGRAM NARODOWY SKI TEST NIEDZIELA, 13 stycznia 2019:


9.00 – 15.00 - testy

 

DOJAZD DO KASINY:


Kasina Ski znajduje się w Kasinie Wielkiej w Małopolsce:1. Dojazd własny - Kierunek z Krakowa na Mszanę Dolną, Limanową. Własny transport jest wygodny i szybki

 

2. Dojazd komunikacją publiczną - połączenia z Krakowa do Mszany Dolnej, a stamtąd do Kasiny Wielkiej

 

3. Darmowy Skibus z Krakowa do Kasiny Ski

 

Kasina Ski dla swoich klientów uruchamia w sezonie zimowym darmowego Ski Busa, który kursuje 7 dni w tygodniu (4 x dziennie). Mieszkańcy Krakowa, Wieliczki, Gdowa, Dobczyc i Wiśniowej mają możliwość bezpłatnego dotarcia do ośrodka narciarskiego. Ski Bus jednorazowo pomieści 30 osób wraz ze sprzętem narciarskim. 

 

Trasa Ski Busa:


Kraków Płaszów - Wieliczka-Gdów – Dobczyce – Wiśniowa – Kasina:

Poniedziałek-Niedziela 7:00, 10.00, 13.05, 17.20

Kasina – Wiśniowa - Dobczyce - Gdów - Wieliczka - Kraków Płaszów

Poniedziałek-Niedziela  11.50, 14.15, 16.10, 22.10

 

Miejsca postojowe:


Kraków Płaszów – dworzec PKP

Wieliczka parking Kopalnia Soli/Restauracja Kopalnia Smaku

Gdów Biedronka

Dobczyce dworzec dla busów (ul. Witosa)

Kasina SKI

 

TELEFONICZNA REZERWACJA MIEJSC SKI BUSA: 789 443 547

 


„SNOW EXPO na śniegu” oraz NARODOWY SKI TEST to dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w Kasina SKI. Więcej informacji na www.snowexpo.pl


 

Partnerem honorowym SNOW EXPO jest Polski Związek Narciarski

 

 

Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO  jest firma RENAULT POLSKA

 

 

Partnerem sportowym SNOW EXPO  jest firma DECATHLON POLSKA

 

 

Akredytacje na SNOW EXPO 2019: http://www.snowexpo.pl/dla-mediow

 

 

Więcej informacji: Arkadiusz Walus, mobile: 602 213 583, mail: arek@snowexpo.pl

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-04-04
WYDARZENIA
 

KIERAT 2024 – 19. edycja kultowych zawodów

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-03-20
WYDARZENIA
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com