facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-02
 

Na wycieczkę, w góry, na narty - nowości Salewy na ispo 2009

Przedstawiamy cztery nowe typy kurtek SALEWA prezentowane na targach w Monachium.
Powertex na duże wysokości
Idealna damska kurtka na duże wysokości z przeznaczeniem na wszelkie formy aktywności wysokogórskiej. Konstrukcja High-tech z dwuwarstwowego PTX Stretch ze zintegrowanym, obustronnie dopasowywanym kapturem, wzmocnienia na rękawach z PTX Strong 3D.

Contact – wysoce fukcjonalna kurtka narciarskia: dwa w jednym
Techniczna, narciarska kurtka z trójwarstwowego Powertex Stretch. Ocieplenie Primaloft l jest całkowicie odczepiane. Kurtka posiada dwie, pojemne przednie kieszenie, kieszeń na karnet na lewym rękawie oraz liczne wewnętrzne kieszenie na odtwarzacz MP3 oraz gogle. Odczepiany fartuch przeciwśnieżny oraz regulowany pas biodrowy.

Forest Wool
Wzór drwala doskonały na zimę. Atletyczna, wełniana kurtka z motywem drwala. Ocieplana miękkim poliestrowym polarem. Wyposażona w trzy, duże kieszenie oraz miejsce na rękawiczki i kosztowności. Wysoki, miękki kołnierz chroni gardło i szyję. Panele z elastycznego Polarlite zapewniają swobodę ruchów.

Coldfighter
Bardzo lekka, puchowa kurtka z ekstremalnie wytrzymałego nylonu z topowym wypełnieniem puchowym 90/10. W środku dwie, duże kieszenie na kosztowności. Duża kieszeń z siateczki z tyłu, na rękawiczki lub czapkę. Miękkie, elastyczne wodoodporne rękawy. Dopasowany, ocieplany puchem kaptur zapewnia ciepło.

Źródło: SALEWA POLSKA
 Effect
 Contact
 Forest Wool
 Coldfighter
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com