facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-08-21
 

Mount&Trek - 25, 26, 27 sierpień 2006 - EDYCJA LATO

Dwie poprzednie edyje Mount&Trek (sierpień 2005 i luty 2006) okazały się wielkim sukcesem, potwierdziły zarazem, że obrany na początku kierunek jest słuszny.


Polska branża outdoorowa rozwija się dynamicznie, dzieje się naprawdę wiele i to zarówno wśród producentów, importerów, jak i w branży handlowej. To, że powoli zmienia się również podejście do standardu i poziomu pracy, pokazały między innymi targi Mount&Trek. Bez zbytniego rozgłosu, kładąc cały nacisk na to, co najważniejsze, a więc prezentację ofert rynku i troskę o profesjonalizm obsługi, odbyły się największe od kilku lat targi outdoortowe w Polsce. W jednej dużej hali znalazły się wszystkie wiodące firmy outdoorowe z kraju i kilka firm z zagranicy.  Jest to najlepszy dowód, że nasz rynek ewoluuje i głodny jest zmian oraz nowości. Potwierdzeniem tej opinii jest także fakt, iż już podczas pierwszej edycji powierzchnia wystawiennicza była naprawdę imponująca, a do Krakowa zjechali wszyscy liczący się przedstawiciele branży.

Bardzo cieszy nas fakt, że ogólna ocena imprezy jest bardzo pozytywna. Mamy także świadomość niedociągnięć. Najważniejsze jednak, że nie ma już wątpliwości co do tego, że outdoor w Polsce, wraz z segmentem ski i snowboard, skupiają olbrzymi potencjał biznesowy. Budujące są także profesjonalizm, pasja i zaangażowanie ludzi profesjonalnie związanych z outdoorem. Dzięki temu impreza przebiegała w serdecznej i pogodnej atmosferze, za co chcieliśmy podziękować szczególnie mocno.

Mount&Trek zakończył pewien etap organizacji targów w Polsce. Jest to dla nas wielka satysfakcja, zarazem zdajemy sobie sprawę, że branża oczekuje jeszcze więcej i bardzo cieszy nas to, że mamy możliwość spróbować sprostać tym wymaganiom. Od początku traktowaliśmy Mount&Trek jako imprezę branży i od początku stawialiśmy sobie za cel taką pracę, aby to wystawcy i odwiedzający czuli i wiedzieli, że decydują o kształcie, formule, doborze obecnych na imprezie branż i wreszcie samej organizacji targów. Dlatego też wiemy, że jest jeszcze sporo do zrobienia i konkretne ustalenia, będące efektem rozmów oraz analizy ankiet i ostatnich targów, zostały już poczynione. Oczywiście, cały czas oczekujemy na Państwa podpowiedzi, sugestie i propozycje, bowiem to dzięki nim powstały i ciągle powstają coraz to nowe formy uatrakcyjnienia naszej wspólnej imprezy. Mamy nadzieję, że podążamy w dobrym kierunku i wspólnie dopracujemy się targów na miarę ISPO czy FRIEDRICHSHAFEN.

Dwie poprzednie edyje Mount&Trek (sierpień 2005 i luty 2006) okazały się wielkim sukcesem, potwierdziły zarazem, że obrany na początku kierunek jest słuszny. I tym razem zarówno wystawcy jak i organizatorzy zadecydowali, że III edycja będzie miała charakter zamknięty. Zapraszamy przede wszystkim właścicieli i pracowników sklepów oraz wszystkie osoby związane zawodowo z branżą outdoorową. W spokojnej atmosferze, w profesjonalnej hali wystawienniczej można oglądać nowe kolekcje i dokonywać transakcji.
Kraków gwarantuje moc dodatkowych atrakcji, wyjątkową atmosferę i świetną zabawę.

Zapraszamy gorąco! 

Więcej informacji: http://www.goryonline.com/all.php?d=p,7,,

2006-08-21

(kg)

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-30
GÓRY
 

Zimowe Dhaulagiri

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-25
GÓRY
 

Trawers narciarski Bokami Boków

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2023-01-16
GÓRY
 

Zimowa Kanczendzonga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-13
GÓRY
 

Narciarski trawers Szwajcarii

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com