facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-09-01
 

Mistrzostwa Świata Juniorów w Pekinie

Czwarte miejsce Kingi Ociepki w konkurencji na trudność jest największym sukcesem kadry juniorów...


Czwarte miejsce Kingi Ociepki w konkurencji na trudność jest największym sukcesem kadry juniorów w czasie zakończonych w niedzielę Mistrzostw Świata Juniorów w Pekinie. Miejsca w pierwszej dziesiątce w konkurencji na czas zajęli Jakub Jodłowski i Jędrzej Komosiński.

Trudność:

Młodzieżowcy (Junior male, 56 zawodników)
1. Daniel Winkler (SUI)
2. Nicolas Badia (FRA)
3. Ivan Kaourov (RUS)
(…)
38. Jakub Jodłowski

Juniorzy (Youth A male, 74 zawodników)
1. Magnus Midtboe (NOR)
2. Felix Neumärker (GER)
3. Sachi Anma (JPN)
(…)
15. Mateusz Łazor
45. Marek Matys
47. Jędrzej Komosiński

Juniorzy młodsi (Youth B male, 45 zawodników)
1. David Lama (AUT)
2. Jakob Schubert (AUT)
3. Yuriy Dzybyak (UKR)
(…)
42. Adam Kulas

Młodzieżowcy/kobiety (Junior female, 44 zawodniczki)
1. Mina Markovic (SLO)
2. Florence Pinet (FRA)
3. Fanny Conan (FRA)
4. Kinga Ociepka

Juniorki
1. Caroline Januel (FRA )
2. Yana Chereshneva (RUS)
3. Akiyo Noguchi (JPN)

Juniorki młodsze (Youth B female, 41 zawodniczek)
1. Charlotte Durif (FRA)
2. Alexandra Malysheva (RUS)
3. Juliane Wurm (GER)
(…)
31. Patrycja Budzanowska

Czas:

Młodzieżowcy (Junior male, 32 zawodników)
1. Evgeny Vaitsekhovski (RUS)
2. Alexandre Kosterine (RUS)
3. Eduard Ismagilov (RUS)
(…)
5. Jakub Jodłowski

Juniorzy (Youth A male, 49 zawodników)
1. Serhiy Proboerezhets (UKR)
2. Alexey Belchicov (RUS)
3. Oleskii Zaichenko (UKR)
(…)
10. Jędrzej Komosiński
32. Marek Matys

Juniorzy młodsi (Youth B male, 29 zawodników)
1. Alexandre Stepanov (RUS)
2. Jernej Kruder (SLO)
3. Bence Gal (HUN)

Młodzieżowcy/kobiety (Junior female, 24 zawodniczki)
1. Olga Bezhko (UKR)
2. Yana Malkova (RUS)
3. Anna Galliamova (RUS)

Juniorki (Youth A female, 26 zawodniczek)
1. Yana Chereshneva (RUS)
2. Alex Johnson (USA)
3. Olena Sheremetyeva (UKR)

Juniorki młodsze (Youth B female, 25 zawodniczek)
1. Libby Hall (AUS)
2. Kseniya Polekjina (RUS)
3. Tiffany Hensley (USA)

Pełne wyniki na stronach UIAA Climbing.

Źródło: http://kws.pza.org.pl

2005-08-29

(kb)

Bartek Pasiowiec
 
2018-11-20
GÓRY
 

15-letni Connor Herson klasycznie na The Nose!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-11-19
GÓRY
 

Gdzie na weekend w góry? - Przymierzaj Przemierzaj

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
2018-11-14
GÓRY
 

Zmarł Paweł Zadarnowski, ratownik TOPR

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com