facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-04-19
 

Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich Stylem Anglosaskim Iwonicz-Zdrój 2012

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich w stylu anglosaskim, które odbędą się 19.05.2012 w Iwoniczu-Zdroju.
Gwarantuję wspaniałą zabawę i niesamowite wrażenia. Jestem osobą odpowiedzialną za trasę na tych Mistrzostwach Polski. Z racji tego, iż biegi górskie są najważniejszą i najwspanialszą częścią mojej kariery sportowej, postarałam się, aby trasa tego biegu na długo pozostała w waszej pamięci:))

Bieg zawiera wszystkie elementy prawdziwego mocnego biegu anglosaskiego czyli: bardzo mocne podbiegi, techniczne zbiegi, jak również szybkie odcinki o zmiennym nachyleniu.
Nie będę ukrywać, że jest to trasa dla prawdziwych "górali", jak i dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w tej pięknej dyscyplinie sportu. Góra, którą podczas biegu będziecie parokrotnie zdobywać nazywa się Przedziwna, ręczę, że za każdym razem zdobywając jej szczyt odczujecie naprawdę przedziwne i fantastyczne wrażenia:)). Wysiłek i zmagania każdego z Was podczas biegu zostaną uwiecznione na zdjęciach z pamiątkowym podpisem, które będą do nabycia zaraz po biegu.

Wszystkich tych, którzy nie są jeszcze gotowi, by wystartować w biegach głównych MP, zapraszam do biegu otwartego, który odbędzie się na dystansie 3,1 km (jedna pętla z dobiegiem).

W biegu otwartym mogą startować wszyscy chętni, którzy chcą poczuć namiastkę prawdziwego, ekstremalnego biegu górskiego w stylu anglosaskim. Bieg odbędzie się dokładnie na tej samej pętli, na której będą biegać zawodnicy startujący w Mistrzostwach Polski. Do startu zapraszamy amatorów biegania, kibiców, trenerów, zawodników innych dyscyplin sportowych oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje siły na górskiej trasie.

Po zakończeniu biegu przewidziana jest losowanie cennych nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników biegu otwartego.

Więcej inf. na stronie www.mpbg.iwonicz-zdroj.pl

Serdecznie zapraszam,
Izabela Zatorska
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com