facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-01-07
 

Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie

W dniach 21 - 23 stycznia 2011 w Warszawie, odbędą się międzynarodowe targi turystyczne, International Travel Market Warsaw.
Targi International Travel Market Warsaw będą jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń branży turystycznej w Polsce w 2011 roku i następnych latach.Targi są znakomitym miejscem do poznania ludzi z branży turystycznej, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz negocjacji.

Połączenie imprezy wystawienniczej dla osób profesjonalnie zajmujących się turystyką oraz indywidualnych odbiorców usług tej branży będzie coroczną atrakcją dla tysięcy odwiedzających, wystawców i przedstawicieli mediów branżowych. Targi mają formułę biznesowo-konsumencką.

Pierwszy dzień targów przeznaczony będzie dla osób zawodowo związanych z szeroko pojętą turystyką. Dwa kolejne dni to czas dla indywidualnych klientów, którzy chcą zaplanować swoje wakacje oraz poznać tajemnice zakątków świata, które do tej pory były dla nich nieznane. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, konkursy z nagrodami, pokazy tańca oraz wiele innych.

Centrum EXPO XXI to jedna z najnowocześniejszych i największych hal wystawienniczych w Polsce. Dysponuje między innymi znakomicie wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz pomieszczeniami idealnymi do rozmów i spotkań biznesowych.

Hala zlokalizowana jest w odległości około dwóch kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, obfitującego w dużą ilość hoteli. W okresie targów kursować będzie bezpłatny autobus dowożący gości pod samą halę.

W nadchodzącym roku, szeroko pojęta turystyka będzie z pewnością ważną częścią rosnącej polskiej gospodarki z potencjałem ponad 38 milionów konsumentów – szczególnie w obliczu organizacji przez Polskę finałów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej "EURO 2012".

Więcej informacji o Targach na stronie: http://www.itm-warsaw.pl/index.php

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com