facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-16
 

Micro Crew Cushion / DARN TOUGH

Micro Crew Cushion. Klasyczne męskie skarpety trekkingowe ze ściągaczem umiejscowionym nad kostką. Przeznaczone do butów górskich i hikingowych.
Micro Crew Cushion. Klasyczne męskie skarpety trekkingowe ze ściągaczem umiejscowionym nad kostką. Przeznaczone do butów górskich i hikingowych. Elastyczna, nie uciskająca konstrukcja ściągacza. Dodatkowo, dla lepszego komfortu i zmniejszenia ucisku, szerokie żebra ściągacza. Wzmocnienia na palcach i piętach. Elastyczne wzmocnienie dzianiny na zewnętrznej stronie śródstopia. Od spodu wysoka gęstość splotu dla zwiększenia amortyzacji i komfortu. Przy palcach nie wyczuwalny szew. Długość 3/4. Wszystkie skarpety Darn Tough objęte są dożywnotnią gwarancją.

Wełna Merynosów, nazywana powszechnie Merino, pozyskiwana jest z owiec rasy Merynos, w skarpetach Darn Tough wykorzystywana jest wełna ze stad wypasanych w Nowej Zelandii i Australii. Merino zyskało w ostatnich latach niezwykłą popularność. Uznanie klientów to nie tylko moda na bycie "eko", ale również docenienie niezwykłych właściwości tych włókien. Włókna wełny Merino charakteryzują się niezwykła delikatnością i są kilkukrotnie cieńsze od włókien z wełny owiec tradycyjnych. Ta delikatność włókien odczuwalna jest po założeniu skarpet wykonanych z wełny Merynosów. Nie powodują one dyskomfortu takiego jak tradycyjne twarde włókna owcze. Jakie ma pozostałe zalety Merino? - jest szczególnie odporne na przejmowanie zapachów i rozwój bakterii, odpowiadających za nieprzyjemny zapach - zachowuje właściwości izolacyjne nawet przy zawilgoceniu - świetnie odprowadza wilgoć od ciała - jest przewiewna, zatem cyrkulacja powietrza zachodzi w sposób nie zakłócony, odprowadzenie wilgoci następuje zarówno poprzez mikropory występujące pomiędzy poszczególnymi włóknami jak i poprzez same włókna (co nie występuje w przypadku włókien syntetycznych).

Więcej informacji: http://www.bakosport.plKOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2018-02-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Koszulka Evolution Warm / Odlo

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-02-14
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Sweter Devold Nansen / Devold

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-02-12
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Serac / Black Diamond

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-02-11
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Detektor lawinowy Barryvox S / Mammut

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-01-31
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Spodnie Outdoor Tactical Pants / Helikon-Tex

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com