facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-16
 

Micro Crew Cushion / DARN TOUGH

Micro Crew Cushion. Klasyczne męskie skarpety trekkingowe ze ściągaczem umiejscowionym nad kostką. Przeznaczone do butów górskich i hikingowych.
Micro Crew Cushion. Klasyczne męskie skarpety trekkingowe ze ściągaczem umiejscowionym nad kostką. Przeznaczone do butów górskich i hikingowych. Elastyczna, nie uciskająca konstrukcja ściągacza. Dodatkowo, dla lepszego komfortu i zmniejszenia ucisku, szerokie żebra ściągacza. Wzmocnienia na palcach i piętach. Elastyczne wzmocnienie dzianiny na zewnętrznej stronie śródstopia. Od spodu wysoka gęstość splotu dla zwiększenia amortyzacji i komfortu. Przy palcach nie wyczuwalny szew. Długość 3/4. Wszystkie skarpety Darn Tough objęte są dożywnotnią gwarancją.

Wełna Merynosów, nazywana powszechnie Merino, pozyskiwana jest z owiec rasy Merynos, w skarpetach Darn Tough wykorzystywana jest wełna ze stad wypasanych w Nowej Zelandii i Australii. Merino zyskało w ostatnich latach niezwykłą popularność. Uznanie klientów to nie tylko moda na bycie "eko", ale również docenienie niezwykłych właściwości tych włókien. Włókna wełny Merino charakteryzują się niezwykła delikatnością i są kilkukrotnie cieńsze od włókien z wełny owiec tradycyjnych. Ta delikatność włókien odczuwalna jest po założeniu skarpet wykonanych z wełny Merynosów. Nie powodują one dyskomfortu takiego jak tradycyjne twarde włókna owcze. Jakie ma pozostałe zalety Merino? - jest szczególnie odporne na przejmowanie zapachów i rozwój bakterii, odpowiadających za nieprzyjemny zapach - zachowuje właściwości izolacyjne nawet przy zawilgoceniu - świetnie odprowadza wilgoć od ciała - jest przewiewna, zatem cyrkulacja powietrza zachodzi w sposób nie zakłócony, odprowadzenie wilgoci następuje zarówno poprzez mikropory występujące pomiędzy poszczególnymi włóknami jak i poprzez same włókna (co nie występuje w przypadku włókien syntetycznych).

Więcej informacji: http://www.bakosport.plGoryonline
 
2019-03-06
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Shake proteinowy / Bakoma

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-24
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Wildhorn GTX / Meindl

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-23
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Naczynia Alpha Pot / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-22
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Mata Comfort Plus S.I. / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Kije Carbonium ALP Speed / Salewa

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com