facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-08-22
 

Meeting Wspinaczkowy (5 - 6 września, Trzebniów)

W związku ze sporym zainteresowaniem jakie towarzyszyło imprezie inauguracyjnej, organizowanej przez klub wiosną tego roku zapraszamy na kolejny Meeting Wspinaczkowy.
Dzięki pomocy gminy Trzebniów oraz pracy ekiperów KW Częstochowa Kacza Skała w tej malowniczej miejscowości zyskała 12 nowych, w pełni ubezpieczonych dróg. Stopień zróżnicowania trudności pozwala na start każdego wspinającego się. Zawody zostaną rozegrane w kategorii otwartej z podziałem na kobiety i mężczyzn. Każda droga to ilość punktów przyznanych za przejście OS - FL -RP.
Ponieważ nie będzie strefy, pierwsze przejścia będą bonusowo punktowane. Nad prawidłowym przebiegiem współzawodnictwa będą czuwać sędziowie, prowadzący zapisy punktacji. Na koniec imprezy punkty poszczególnych zawodników zostaną zliczone - jeżeli zajdzie taka potrzeba zostanie rozegrany Superfinał. W planach imprezy poza wspinaniem wiele atrakcji: slackline, konkurs w rzucie czekanem do celu, mecz piłki nożnej KW CZEWA kontra GOŚCIE (o ile odważni się znajdą ;)

Trzebniów jest pięknie położonym miejscem na Jurze Północnej. Kacza Skała usytuowana jest na otwartej przestrzeni, co pozwoli na liczny doping zgromadzonej publiczności. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie plac zabaw pozwala na przyjazd całych rodzin. Zapewniamy zaplecze gastronomiczne. Nocleg we własnym zakresie (namiot+śpiwór) lub w jednym z licznych gospodarstw agroturystycznych.

Do Trzebniowa najlepiej dojechać kierując się na Żarki w powiecie Myszkowskim. W zależności od kierunku, z którego przybywamy, powinniśmy znaleźć skręt z drogi numer 789 na Moczydło, po przejechaniu około 2 km krętą drogą zaparkujemy pod skałą.
   
Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji można uzyskać pisząc na krzysztof_sliwa@interia.pl

Źródło: Klub Wysokogórski w Częstochowie
 Plakat
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com