facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-05-29
 

Marmot 35 lat - konkurs

Konkurs "Marmot 35 lat", jest organizowany z okazji 35-lecia powstania firmy oraz marki Marmot.
W tym roku mija 35-lat od kiedy kilku zapaleńców z Kaliforni postanowiło stworzyć najbardziej zaawansowane produkty górskie. Dokładnie w 1974 roku udało im się stworzyć ekstremalnie ciepłe śpiwory puchowe, które zostały specjalnie zaprojektowane dla ekipy kręcącej zdięcia do filmu "Akcja na Eigerze" z Clintem Eastwoodem w roli głównej.

Dwa lata później Marmot rozpoczął współpracę z firmą W.L. Gore, dzięki czemu stał się pierwszą w historii firmą produkującą profesjonalne produkty górskie, wykorzystujące nowoczesne technologie. Tak już pozostało do dziś...

W tym sezonie Marmot postanowił ulepszyć swoje plecaki linii Eiger i Diva oraz stworzyć nowe modele Matterhorn i Alpha. Unowocześniona konstrukcja pozwoliła stworzyć plecaki o niewiarygodnie dobrych parametrach.

Dla wszystkich którzy będą chcieli to sprawdzić Marmot przygotował konkurs. 

1. Cel konkursu: konkurs ma na celu promocję nowej linii plecaków marki Marmot tj.: Eiger 35, Eiger 48, Tirol 30 oraz Alpha 20.

2. Czas trwania konkursu: 1 kwiecień – 31 września 2009 r.

3. Warunki konkursu / przedmiot konkursu: podstawowym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zakup minimum jednego z plecaków marki Marmot: Eiger 35, Eiger 48, Tirol 30 lub Alpha 20, a następnie wykonania zdjęcia plecaka w ciekawych okolicznościach lub zdjęcia w „akcji” np. wspinaczka, turystyka piesza itp. W następnej kolejności, należy przesłać zdjęcie w formie papierowej lub elektronicznej na adres przedstawicielstwa marki Marmot w Polsce najpóźniej do 31 września 2009 roku.

4. Jury konkursowe: zdjęcia konkursowe zostaną ocenione przez Jury konkursowe, w skład którego wejdą członkowie polskiego team-u Marmota: Piotr Pustelnik, Waldemar Niemiec oraz Maciej Oczko. Członkowie jury oceniając nadesłane zdjęcia będą brać pod uwagę szczególną estetykę zdjęcia oraz  miejsce wykonania zdjęcia.

5. Zwycięzca konkursu: zwycięzcami konkursu będą Autorzy, których prace uzyskają największą ilość punktów. Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne i niezaskarżalne. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na głównej stronie www.marmot.com.pl, oraz rozesłane do wszystkich uczestników.

6. Nagrody: nagrodami w konkursie są śpiwory puchowe marki Marmot. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany nagród w trakcie trwania konkursu.

7. Dodatkowe informacje:
1. Organizator zastrzega sobie prawo do udostępniania i przetwarzania informacji, które są przedmiotem Konkursu celem realizacji procesu Konkursu, uczestnik zobowiązuje się do podpisania klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w brzmieniu:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn.zm/”
2. Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pisząc na adres e-mail: michal@ravenoutdoor.com

8. Organizator konkursu:
      Ravenoutdoor SC
      ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 17e/1
      31-234 Kraków
      e-mail: info@ravenoutdoor.com
 Plakat
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com