facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-09-12
 

Marki STOOR i MOTIVE wspierają PÓŁMARATON FORREST

Marki STOOR (termoaktywna odzież sportowa) i MOTIVE (specjalistyczne skarpety sportowe)  zostały sponsorami PÓŁMARATONU FORREST - najtrudniejszego półmaratonu górskiego w Polsce.
Wyłącznym dystrybutorem obu marek w Polsce jest krakowska firma METRUM sport logistic (www.metrumsport.pl).


Impreza odbędzie się 24 września w Limanowej. Trasa biegu będzie wiodła Pasmem Łososińskim Beskidu Wyspowego, z przełęczy św. Justa na Milenijny Krzyż (najwyższy stalowy krzyż w Polsce) na Miejskiej Górze z metą na dolnej stacji narciarskiej "Limanowa-Ski". Trudność tej trasy to przede wszystkim zróżnicowane warunki terenowe – asfalt, błoto, kamienie, droga szutrowa.

W ubiegłym roku bieg ten nagrodzony został certyfikatem "Najlepszy Bieg Górski - Brązowa Kozica 2010" przez portal BiegiGorskie.pl. W portalu MaratonyPolskie.pl bieg otrzymał same maksymalne oceny od biegaczy, którzy brali w nim udział.

Udział w zawodach zgłosiło już kilkuset uczestników, w tym polska czołówka biegów trailowych. Zapisy przyjmowane są do 15 września.

Wszystkie informacje dotyczące imprezy są dostępne na stronie organizatora: http://www.forrest-limanowa.pl/aktualnosci,122.html.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com