facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Marcin Świerc ambasadorem Columbia Sportswear

Marcin Świerc, jeden z najwybitniejszych polskich biegaczy, został nowym ambasadorem Columbia Sportswear, dołączając do grona przyjaciół marki, którzy inspirują do aktywnego spędzenia czasu i propagują sporty outdoorowe. Świerc będzie testował kolekcję Columbia Montrail, czyli linię produktów opracowaną z myślą o entuzjastach biegania w górach.


Marcin Świerc zajmował czołowe lokaty w najbardziej prestiżowych europejskich biegach górskich na różnych dystansach: od skyrunningu, przez długie dystanse, aż po biegi ultra. Jako pierwszy Polak ukończył cykl prestiżowego Pucharu Świata Skyrunning Ultra na IV miejscu.W ubiegłym roku zajął II miejsce w biegu CCC (Champex-Courmayeur-Chamonix) rozgrywanym w ramach Festiwalu Ultra Trail du Mont Blanc. Sponsorem tytularnym festiwalu jest Columbia Sportswear. Wielokrotny Mistrz Polski na różnych dystansach od skyrunningu, przez długi dystans, po ultra.

 

Wybór ambasadora marki był więc oczywisty, tym bardziej, że biegacz przygotowuje się do startu w tegorocznej edycji UTMB, w bardzo wymagającym wyścigu TDS. Plany startowe na 2018 rok zawierają m.in. Laveredo Ultra Trail, Penyagolosa Trails, Cappadocia Ultra Trail. Marcin Świerc będzie testował kolekcję Columbia Montrail, opracowaną dla uzyskania najlepszej wydajności i komfortu podczas biegania w terenie i trudnych warunkach górskich. Kolekcja powstała dzięki połączeniu doświadczenia firmy Montrail w zakresie biegów terenowych oraz innowacyjnego designu produktów firmy Columbia Sportswear. Wynikiem tej współpracy jest doskonałej jakości kolekcja sprzętu sportowego do biegania w terenie. W jej skład wchodzą ubrania, obuwie i akcesoria.

 

Marcin Świerc:

 

„Bardzo się cieszę, że będę mógł dołączyć do ambasadorów marki Columbia, testować nowe kolekcje, ale też mieć realny wpływ na nowe produkty, które przydadzą się fanom biegów trailowych. Firma Columbia w swoim rozwoju bardzo dba o środowisko, są kolekcje produkowane z recyklingu, dba o parki narodowe,  do tego reprezentuje bardzo wysoki poziom produktów. Cieszę się, że razem będziemy działać wspólnie przy projekcie UTMB i na pewno obiecuję walkę;-) dziękuję Columbia.”

 

Jako ambasador marki, Marcin Świerc dołączy do międzynarodowego grona biegaczy ultra, którzy testują produkty Columbii w ekstremalnych warunkach. Są to m.in. Diego Pazos, Sebastien Camus i Eoin Keith. Oprócz biegaczy, do grona ambasadorów marki należą m.in. szwajcarska snowboardzistka Geraldine Fasnacht, Columbia Vidaraid Adventure Team oraz światowej klasy narciarze, w tym amerykańska drużyna Freestyle Ski. Bez względu na szerokość geograficzną i kraj pochodzenia łączy ich pasja do sportów outdoorowych.

 

Rafał Tyszkiewicz, Country Manager Poland, Czech Republic, Slovakia w firmie Columbia Sportswear, początek współpracy podsumował następującymi słowami: „Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z Marcinem Świercem. Buty są oczkiem w głowie każdego biegacza i zaufanie, jakim obdarzył nas Marcin, wiele dla nas znaczy. Liczymy, że dzięki naszej współpracy Marcin osiągnie najwyższe sportowe cele, a linia Columbia Montrail stanie się jeszcze lepsza. Marcin jest tytanem pracy i wytrwale dąży do celu. Jak mało kto, uosabia  przyświecające naszym działaniom hasło „Tested Tough”.

 

Firma Columbia Sportswear powstała w 1938 roku w Portland w stanie Oregon w USA. 78 lat doświadczenia w wymagającym rejonie północno-zachodniego Pacyfiku pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kolekcji ubrań, obuwia i akcesoriów, które pomagają utrzymać ciepło, suchość, chłód i ochronę, dzięki czemu można dłużej cieszyć się aktywnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu. Produkty Columbia Sportswear są dostępne w autoryzowanych sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju oraz w sklepach internetowych.

 

Więcej informacji można znaleźć na www.columbia.com.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-02-06
BIEGI GÓRSKIE
 

Poczuj magię Babiej Góry! – 11. Ultramaraton Babia Góra

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-13
BIEGI GÓRSKIE
 

NNormal – The Shoe, reinvented

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-15
BIEGI GÓRSKIE
 

Zimowe bieganie? Tak, ale na nartach!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com