facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-11-18
 

„Make Believe” i „Winterland” w Multikinie

Prawdziwe święto dla fanów freeride’u, w wersji narciarskiej i snowboardowej – pokazy filmów Teton Gravity Research „Make Believe” i „Winterland”, 18 listopada 2020 roku o 20:00 w Multikinie.

Fot. kadr z filmu

 

Legendarne studio Teton Gravity Research na 25 lecie swojej działalności postanowiło zafundować nam zapierającą dech w piersiach superprodukcję z udziałem największych gwiazd, kręconą w najciekawszych miejscach na świecie do jazdy na nartach i snowboardzie.

 

Fot. kadr z filmu 

 

Czasem inspiracja pojawia się w naszym życiu pod postacią fotografii, przypadkowego spotkania na wyciągu, albo widoku dotychczas nieznanej nam góry. W połączeniu z motywacją, ta iskierka inspiracji staje się marzeniem, które nadaje naszemu życiu nowego sensu.

 

Od 25 lat TGR pracuje nad przekuciem marzeń w rzeczywistość, od pierwszych zjazdów na podwórku aż po wyprawy na nieodkryte szczyty. „Żyj marzeniami” – jest motywem przewodnim naszych przygód.

 

 

 

MAKE BELIEVE


Film ten celebruje sportowców, którzy w pełni podzielają naszą filozofię i którzy są głęboko zakochani w górskim życiu. Ludzi, którzy podążają ścieżką swego życia od początku do końca. Ludzi, którzy postanowili uwierzyć w swoje marzenia.

 

Produkcja: USA, 2020

Wersja: angielska z polskimi napisami

Producent/Studio: Teton Gravity Research

Oficjalna strona: tetongravity.com/films/make-believe

Dystrybucja: 9th Plan i Woodpecker MP

Występują: Blake Wilson, Caite Zeliff, Christina Lustenberger, Colter Hinchliffe, Griffin Post, Ian McIntosh, Jake Hopfinger, Kai Jones, Karl Fostvedt, Mikey Marohn, Nick McNutt, Parkin Costain, Sam Smoothy, Sammy Carlson, Tim Durtschi, Tim McChesney

Lokacje: Góry Nadbrzeżne (Kolumbia Brytyjska), Jackson Hole (Wyoming), Kolorado, Columbia Mountains, Alpy japońskie, Montana.

 

 

 

WINTERLAND


To prawdziwe święto dla fanów freeride’u, zarówno tych zakochanych w narciarstwie jak i snowboardzie: wspaniałe lokalizacje, najlepsi freeriderzy na świecie i doskonała realizacja filmu, od twórców takich hitów jak „The Fourth Phase”, „Far Out”, „Kissed by God”, „Deeper”, „Further”, „Higher”, Paradise Waits”, „Unreal”, „Rogue Elements” czy zeszłoroczny „Roadless”.

 

„Winterland” składa hołd sportowcom i ich oddaniu pasji, a zarazem pokazuje najczystszą przyjemność, jakiej można doświadczyć w miejscach, gdzie niebo styka się z ziemią. Poznając historie miejsc i ludzi, dowiadujemy się również, jaka więź łączy nas z poprzednimi pokoleniami. To nie koniec opowieści o przygodzie i pasji – współcześnie pionierzy z TGR tylko czekają, by na zawsze zapisać się w historii. Zobacz, jak odkrywają na nowo kultowe miejsca, próbując dorównać legendom, na których się wychowali.

 

Produkcja: USA, 2019

Wersja: angielska z polskimi napisami

Reżyseria: Todd Jones, Steve Jones, Jon Klaczkiewicz
Producenci: Todd Jones, Steve Jones, Jon Klaczkiewicz, Drew Holt, Brett Hills, Brittany Gibeau

Producent/Studio: Teton Gravity Research

Oficjalna strona: tetongravity.com/films/winterland

Dystrybucja:  9th Plan i Woodpecker MP

Występują: Angel Collinson, Cam Riley, Christina Lustenberger, Clayton Vila, Cody Townsend, Colter Hinchliffe, Elyse Saugstad, Fabian Lentsch, Griffin Post, Hadley Hammer, Ian McIntosh, Jeremy Jones, Johnny Collinson, Kai Jones, Mark Carter, Nick McNutt, Nicky Keefer, Robin Van Gyn, Sage Cattabriga-Alosa, Sam Smoothy, Sean Jordan, Tim Durtschi, Todd Ligare

Lokacje: Austria, Góry Nadbrzeżne (Kolumbia Brytyjska) Jackson Hole (Wyoming), Lofoty (Norwegia), Northern Chugach (Alaska), Oslo,  Stellar Heli (Kolumbia Brytyjska), Thompson Pass (Alaska).

 

Czas trwania wydarzenia: 150 minut (TGR Make Believe: 65 min i Winterland: 75 min. + do 10 min. autopromocja).

 

Kina, w których odbędą się pokazy: Bydgoszcz, Gdańsk, Jaworzno, Kielce, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Pruszków, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-04-04
WYDARZENIA
 

KIERAT 2024 – 19. edycja kultowych zawodów

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-03-20
WYDARZENIA
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com