facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-02
 

Letnia premiera Garmin nüvi 255 WT GP

Garmin- lider na rynku nawigacji satelitarnej – ma przyjemność ogłosić premierę urządzenia nüvi 255 WT GP.

Garmin- lider na rynku nawigacji satelitarnej – ma przyjemność ogłosić premierę urządzenia nüvi 255 WT GP.

Najnowszy model z popularnej rodziny „nüvi” został stworzony z myślą o letnich podróżach. Garmin nüvi 255 WT GP przejął wszystkie dotychczasowe cechy urządzenia nüvi 250W, takie jak panoramiczny ekran o przekątnej 4,3-cala, nawigacja do celu zakręt po zakręcie, wbudowana antena wysokiej czułości. Odbiornik zewnętrznie nie odróżnia się od swojego poprzednika, dlatego różnice można dostrzec dopiero po jego włączeniu.Najnowsze urządzenie wyposażone w kwartet wakacyjnych funkcji ułatwia i urozmaica użytkownikowi wakacyjne wojaże.

Nawigacja do zdjęć…
… czyli wyszukuj, wgrywaj, wyruszaj. Wystarczy tylko, że użytkownik wybierze zdjęcie z przypisanymi dla niego współrzędnymi i uruchomi nawigację, a odbiornik poprowadzi go prosto do wybranego miejsca. Zdjęcia wybranych obiektów turystycznych oraz miejsc chętnie odwiedzanych przez turystów można pobrać z serwisu www.connect.garmin.com.

Automatyczna obsługa stref czasowych.
Garmin nüvi 255 WT GP automatycznie rozpoznaje strefę czasową, w której się znajduje, jak również strefę docelowego punktu podróży. Urządzenie wyświetli na ekranie szacowany czas przybycia do wyznaczonego przez użytkownika celu z uwzględnieniem różnic czasowych. 

Osobisty przewodnik podróży.
Interesującą funkcją zwłaszcza podczas wyjazdów urlopowych jest opcjonalny przewodnik podróży, który zawiera dane o blisko 100 tys. obiektach turystycznych takich jak zabytki, hotele, ciekawe miejsca itp. wraz z ich zdjęciami i adresami na terenie całej Europy Zachodniej. 

Odbiornik komunikatów drogowych TMC.
Zdecydowanym udogodnieniem podczas wyjazdów jest wbudowany odbiornik komunikatów drogowych GTM 25, informujący kierowcę o utrudnieniach na drodze w tych krajach, w których znajdują się dostawcy komunikatów TMC. Dzięki temu kierowca ma możliwość ominąć korki w wybranych krajach Europy. Jest to bardzo duże udogodnienie podczas wakacyjnych wojaży.

Oprócz typowo wakacyjnych funkcji najnowszy model został wyposażony w funkcję Hot Fix. Dzięki niej w pamięci urządzenia zapisywane są dokładne dane ułatwiające szybkie określenie pozycji użytkownika zaraz po włączeniu odbiornika, a co za tym idzie przyspieszoną gotowość do nawigacji.

Wakacyjny Garmin nüvi 255 WT GP posiada całkiem odmieniony interface. Oprócz podstawowych funkcji nawigacyjnych (wyświetlanej aktualnej prędkości i kierunku ruchu) urządzenie dodatkowo informuje o koniecznym do wykonania manewrze i odległości do niego. 

Odbiornik Garmin nüvi 255 WT GP wyposażony został w mapę bazową odzwierciedlającą ukształtowanie terenu za pomocą cieniowania.
W nowym urządzeniu zastosowano również szybszy procesor, który zapewnia lepsze odświeżanie ekranu mapy oraz jednocześnie umożliwia sprawdzenie informacji o planowanej trasie, zanim uruchomiona zostanie rzeczywista nawigacja. 

Nüvi 255 WT GP, wyposażony w mapę Europy - City Navigator oraz superszczegółową mapę Polski GP Mapę to doskonała wakacyjna propozycja Garmin na wyśmienite wojaże.

Więcej na: www.garmin.pl

Cena detaliczna: 1249 PLN (brutto)

2008-07-02

(kg)
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com