facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-12-02
 

"LA LISTE – WSZYSTKO ALBO NIC” - premiera filmu w sieci Multikino już 2 grudnia!

"LA LISTE – WSZYSTKO ALBO NIC” - porywająca superprodukcja, zrealizowana przez Red Bull Studios i Sherpas Cinema, opowiadająca historię dwóch przyjaciół Jeremie Heitza i Sama Anthamattena, którzy zjeżdżają na nartach z najwyższych szczytów górskich na świecie, mierząc się tym samym z tym co niewyobrażalne.

 

Wyreżyserowany przez Erica Croslanda — twórcę kultowych „All.I.Can” i „Loved By All” – film koncentruje się na wyprawie dwóch śmiałków, którzy wyruszają w świat, by zdobyć najwyższe i najbardziej zapierające dech w piersi szczyty górskie po to, by zrobić to, na czym znają się najlepiej: zjechać z nich na nartach.

 

W 2016 roku Jeremie Heitz przygotował listę najbardziej niedostępnych i kultowych szczytów górskich, planując ich zdobycie oraz zjazd na nartach z możliwie największą prędkością. Szwajcar uważany za najszybszego freerider’a na świecie połączył swoje siły ze swoim przyjacielem Samem Anthamattenem, by wyruszyć w niezwykłą podróż, która zawiedzie ich na krańce świata.

 

Fot. Jeremy Bernard (www.jeremy-bernard.com)

 

Plan był ambitny i na pewno nie można go nazwać bezpiecznym: na liście, którą sporządzili śmiałkowie, znalazły się górskie szczyty w różnych zakątkach świata. Szczyty budzące jednocześnie zachwyt i strach, których wysokość przekracza 6000 metrów. Ich wyzwanie wyniesie jeżdżenie na nartach na zupełnie inny poziom. Ten wyczyn zmieni sposób, w jaki postrzegaliśmy do tej pory freeride. Wyprawa zawiedzie ich w najodleglejsze miejsca na świecie poprzez peruwiańskie Andy, aż do Karakorum w Pakistanie.

 

 Fot. Jeremy Bernard (www.jeremy-bernard.com)

 

Dla Jeremie i Sama to przygoda życia, a życie przynosi zarówno wzloty, jak i upadki, w tym przypadku następuje to w niesamowitym tempie. Kamera, rejestrując całą misję, ukazuje piękno otaczających krajobrazów, magię ukrytą w jeździe na nartach, ale i niebezpieczeństwa, które zmuszają naszych bohaterów do przekraczania granic ludzkich możliwości. Jeremie i Sam kierują się w życiu prostą zasadą: „wszystko albo nic”, dlatego mimo niebezpieczeństw nie zamierzają zbaczać z wcześniej wytyczonej ścieżki i korygować na żadnym etapie swojej „LA LISTE”.

 

 

Bilety do nabycia tutaj

 

2 grudnia 2021 roku o godzinie 20:00 odbędzie się pokaz filmu „La Liste: wszystko albo nic” w 25 Multikinach w całej Polsce:

 

 1. Bydgoszcz

 2. Gdańsk

 3. Jaworzno

 4. Katowice

 5. Kielce

 6. Koszalin

 7. Kraków

 8. Lublin

 9. Łódź

 10. Olsztyn

 11. Poznań 51

 12. Poznań Malta

 13. Pruszków

 14. Rumia

 15. Rybnik

 16. Rzeszów

 17. Słupsk

 18. Szczecin

 19. Tychy

 20. Warszawa Młociny

 21. Warszawa Targówek

 22. Warszawa Ursynów

 23. Warszawa Złote Tarasy

 24. Wrocław Pasaż Grunwaldzki

 25. Zabrze

 

Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-04-04
WYDARZENIA
 

KIERAT 2024 – 19. edycja kultowych zawodów

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-03-20
WYDARZENIA
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com