facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-03-05
 

Kurs międzynarodowych przewodników wysokogórskich UIAGM/IVBV

W związku z planowanymi na sezon 2011/2012 egzaminami wstępnymi na kurs międzynarodowych przewodników wysokogórskich UIAGM/IVBV, Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich organizuje spotkanie informacyjne dotyczące kursu
Wielokrotnie przy nazwiskach bohaterów informacji zamieszczanych na naszym serwisie znajdziecie informację, że dana osoba jest przewodnikiem alpejskim. Wypracowane przez lata doświadczenie i wiedza sprawiła, iż przewodnik alpejski stał się synonimem pełnego profesjonalizmu górskiego. W międzynarodowych strukturach UIAGM/IVBV już od ponad dziesięciu lat zrzeszeni są polscy przewodnicy należący do Polskiego Stowarzyszenia Przewodników Wysokogórskich.

W tym czasie obyły się dwa, pięcioletnie kursy na nowych przewodników. Kolejny będzie organizowany w przyszłym roku.


Podczas kursu, na słynnej grani Rocheford. Fot. Andrzej Sokołowski

Oto oficjalny komunikat dla zainteresowanych:

W związku z planowanymi na sezon 2011/2012 egzaminami wstępnymi na kurs międzynarodowych przewodników wysokogórskich UIAGM/IVBV, Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich organizuje spotkanie informacyjne dotyczące kursu. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 8 marca 2011 o godzinie 9.00 w restauracji na szczycie Kasprowego Wierchu - zainteresowani proszeni są o zabranie nart, bo częścią spotkania jest budzący zawsze duże zainteresowanie kandydatów wymagany poziom umiejętności narciarskich. Wspólna przejażdżka pozwoli instruktorom PSPW na zademonstrowanie stopnia trudności egzaminu i wymagań wobec kandydatów. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszą informację o zamiarze wzięcia udziału na adres mailowy info@pspw.pl.

Zapraszamy!
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com