facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-03-05
 

Kurs międzynarodowych przewodników wysokogórskich UIAGM/IVBV

W związku z planowanymi na sezon 2011/2012 egzaminami wstępnymi na kurs międzynarodowych przewodników wysokogórskich UIAGM/IVBV, Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich organizuje spotkanie informacyjne dotyczące kursu
Wielokrotnie przy nazwiskach bohaterów informacji zamieszczanych na naszym serwisie znajdziecie informację, że dana osoba jest przewodnikiem alpejskim. Wypracowane przez lata doświadczenie i wiedza sprawiła, iż przewodnik alpejski stał się synonimem pełnego profesjonalizmu górskiego. W międzynarodowych strukturach UIAGM/IVBV już od ponad dziesięciu lat zrzeszeni są polscy przewodnicy należący do Polskiego Stowarzyszenia Przewodników Wysokogórskich.

W tym czasie obyły się dwa, pięcioletnie kursy na nowych przewodników. Kolejny będzie organizowany w przyszłym roku.


Podczas kursu, na słynnej grani Rocheford. Fot. Andrzej Sokołowski

Oto oficjalny komunikat dla zainteresowanych:

W związku z planowanymi na sezon 2011/2012 egzaminami wstępnymi na kurs międzynarodowych przewodników wysokogórskich UIAGM/IVBV, Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich organizuje spotkanie informacyjne dotyczące kursu. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 8 marca 2011 o godzinie 9.00 w restauracji na szczycie Kasprowego Wierchu - zainteresowani proszeni są o zabranie nart, bo częścią spotkania jest budzący zawsze duże zainteresowanie kandydatów wymagany poziom umiejętności narciarskich. Wspólna przejażdżka pozwoli instruktorom PSPW na zademonstrowanie stopnia trudności egzaminu i wymagań wobec kandydatów. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszą informację o zamiarze wzięcia udziału na adres mailowy info@pspw.pl.

Zapraszamy!
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com