facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-06-04
 

Kubki i butelki termiczne Hydro Flask

Znacie tę sytuację, kiedy nastawiacie budzik na 6:30 a jakimś cudem „nie zadzwonił!!!”. Budzicie się o 7:30, kiedy to za 5 minut musicie wyjść, i nie macie czasu już wypić swojej porannej kawy, bez której nie jesteście w stanie funkcjonować przez następnych kilka godzin? Taaaak, jakoś dziwnie znajoma sytuacja. Na szczęście jest na to złoty środek... kubek termiczny!

Poniżej przedstawiam kubki firmy Hydro Flask, idealne na przedłużenie porannej lub wieczornej chwili spędzonej przy swoim ulubionym ciepłym napoju, na którą nie może zabraknąć czasu.

 

Kubek termiczny Hydro Flask coffe 12 oz

 

Kubki termiczne Hydro Flask Coffe dostępne są w 3 różnych rozmiarach (12 oz – 354 ml, 16 oz – 473 ml i 20 oz – 591 ml) oraz wielu kolorach. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Utrzymują ciepło nawet do 6 godzin, ja odczułam nieco wcześniej spadek temperatury, jednak napój jest nadal ciepły. Jeśli chodzi o Café frappé, to przez wiele godzin można cieszyć się jej zimnem. Jednak za bardzo ją lubię, aby sprawdzić czy jest nadal mocno chłodna po 24h.


Wlewanie gorącego lub zimnego napoju jest łatwe, ponieważ wlew kubka jest szeroki. Picie poprzez otwór w zakrętce jest wygodne nawet podczas spaceru. Aby otworzyć kubek trzeba mocno popchać zatyczkę zakrętki do góry, co świadczy o tym, że jest szczelna. Nie przecieka, nawet kiedy wymachiwałam pojemnikiem we wszystkie strony.

 

Kubek termiczny HYDRO FLASK COFFE 12oz (354ml) WIDE MOUTH black


HYDRO FLASK COFFE 12oz (354ml) WIDE MOUTH black

 

- kompatybilny z innymi akcesoriami firmy Hydro Flask
- technologia malowania proszkowego
- średnica wlewu: 58 mm
- średnica kubka: 74 mm
- wysokość: 160 mm
- waga: 227 g
- pojemność: 354 ml

- cena: 119 zł


Kubek termiczny HYDRO FLASK COFFE 16oz (473ml) WIDE MOUTH stainless


HYDRO FLASK COFFE 16oz (473ml) WIDE MOUTH stainless


 

- kompatybilny z innymi akcesoriami firmy Hydro Flask
- średnica wlewu: 58 mm
- średnica kubka: 74 mm
- wysokość: 190 mm
- waga: 261 g
- pojemność: 473 ml

- cena: 129,90 zł

 

Kubki termiczne firmy Hydro Flask

 

Lato, 30 stopni na zewnątrz, jesteście w górach, a wy macie tylko plastikową butelkę z wodą, która jest tak samo ciepła jak otaczające was powietrze... co stało się waszym zmrożonym napojem dopiero co wyciągniętym z lodówki? Myślicie wtedy, co by tu zrobić, aby wasze ulubione picie było chłodne w tak upalny dzień? Amerykańska firma Hydro Flask, znalazła na to sposób.


Zobaczcie poniżej butelki z izolacją próżniową z podwójną ścianką.

 

Butelka HYDRO FLASK 32oz (946ml) WIDE MOUTH stainless


HYDRO FLASK 32oz (946ml) WIDE MOUTH stainless

 

- wersja z szerokim wlewem

- zamknięcie Flex Cap
- kompatybilna z innymi akcesoriami firmy Hydro Flask
- średnica wlewu: 58 mm
- średnica butelki 91 mm
- wysokość: 230 mm
- waga: 442 g
- pojemność: 946 ml

- cena: 198,45 zł


Butelka HYDRO FLASK 21oz (621ml) STANDARD MOUTH pacific


Butelka HYDRO FLASK 21oz (621ml) STANDARD MOUTH pacific


- zamknięcie Flex Cap
- kompatybilna z innymi akcesoriami firmy Hydro Flask
- średnica wlewu: 47 mm
- średnica butelki 72 mm
- wysokość: 240 mm
- waga: 312 g
- pojemność: 621 ml

- cena: 164,45 zł

 

Butelka HYDRO FLASK 21oz (621ml) STANDARD MOUTH kiwi


 Butelka HYDRO FLASK 21oz (621ml) STANDARD MOUTH kiwi


- zamknięcie Flex Cap
- kompatybilna z innymi akcesoriami firmy Hydro Flask
- średnica wlewu: 47 mm
- średnica butelki 72 mm
- wysokość: 240 mm
- waga: 312 g
- pojemność: 621 ml

- cena: 164,45 zł


Na opakowaniu każdego produktu Hydro Flask możemy znaleźć motto: Temperature. Colder. Hotter. Longer. Happier. To znaczy, że do kubków i butelek zastosowano technologię TempShield™ , czyli izolowaną próżniowo podwójną ściankę, która chroni temperaturę napoju. Ciepło jest zatrzymywane przez około 6 godzin, a zimno nawet do 24 godzin. Producent zapewnia, że napoje nie zmienią swojej konsystencji, a ciepło/zimno naszego napoju nie będzie odczuwalne na zewnątrz produktu. Co faktycznie się sprawdza jeśli chodzi o część stalową, jednak przy kubkach, czuć ciepło na zakrętce. Produkty Hydro Flask są wykonane ze stali nierdzewnej 8/18. Producent podaje, że taki materiał chroni kubki i butelki przed zatrzymywaniem zapachów i smaków, ja jednak radzę po umyciu, jeszcze dodatkowo wyparzyć pojemnik. 

 

Kubki i butelki termiczne firmy Hydro Flask

 

Większość kubków i butelek wykonana jest z antypoślizgowej farby, która ułatwia trzymanie, jest ona bardzo wytrzymała i odporna na pot. 


W dodatku firma Hydro Flask oferuje dożywotnią gwarancję, która obejmuje wady producenta, Zwykłe zużycie takie jak wgniecenia czy zadrapania nie bierze się pod uwagę.


Wszystkie butelki i kubki są BPA free (wolne od Bisphenolu A). BPA to syntetyczny estrogen stosowany przy produkcji poliwęglanu i plastiku. Według naukowców, BPA może powodować zmiany hormonalne i negatywnie wpływać na zdrowie.


Wszystkie produkty należy myć ręcznie, jedynie zakrętki można wkładać do zmywarek. Na instrukcji dołączonej do każdego kubka i butelki, można również znaleźć informację, aby nie uszkodzić wnętrza produktu, wlewany napój nie powinien przekraczać 90 stopni C.


Kubki i butelki firmy Hydro Flask przydadzą się w wielu sytuacjach. Mam również dla Was niekonwencjonalne zastosowanie... przechowywanie w nich swoich ulubionych łakoci. Sprawdzone! W upalny dzień zachowały idealną konsystencję :-)


Kubek termiczny Hydro Flask jako przechowanie słodyczy

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com