facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-04-14
 

Konkurs na relację z podróży

Sklep Sherpa.pl ogłasza konkurs pt. „Podróże z Sherpą”. Będzie trwał do końca 2011 r.
Opis konkursu:

Interesuje nas każde miejsce, w którym byliście i którym chcecie się pochwalić. Mogą to być wyprawy w polskich górach, spływy kajakowe, wyprawy rowerowe, czy też dalekie podróże egzotyczne. Jeżeli jesteście aktywną rodziną, interesują nas wyprawy, na które można wyruszyć z dzieckiem. Jeżeli każdą wolną chwilę spędzacie ze swoim psem, napiszcie o tym, gdzie bez przeszkód można podróżować i nocować ze zwierzakiem.
Interesują nas również Wasze opinie na temat sprzętu, który używacie, jeżeli starczy Wam sił, osobisty test będzie mile widziany. To są tylko nasze wskazówki, resztę zostawiamy Waszej inwencji.Regulamin konkursu „Podróże z Sherpą”

1. Organizatorem konkursu jest sklep Sherpa.pl.
2. Konkurs trwa od 1 kwietnia 2011 r. do 31 grudnia 2011 r.
3. W konkursie może uczestniczyć każdy, kto prześle na adres email: sklep@sherpa.pl relację ze swojej podróży, zawierającą opis wyprawy i fotografie.
4. Sklep Sherpa dokonuje publikacji przesłanej relacji na blogu Sherpa.
5. Co miesiąc pracownicy Sherpa.pl wybierają zwycięzcę miesiąca. Ogłoszenie zwycięzcy miesiąca następuje do 5 dnia kolejnego miesiąca. Zwycięzca miesiąca otrzymuje nagrodę rzeczową. O tym, jaka zostanie przyznana nagroda rzeczowa, sklep Sherpa informuje na koniec każdego miesiąca konkursu, podając tę informację za pośrednictwem strony Facebook Sherpa.
6. Spośród wszystkich relacji przesłanych przez okres od 1 kwietnia do 31 grudnia 2011 r. sklep Sherpa wyłoni zwycięzcę roku 2011. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 5 stycznia 2012 roku.
7. Zwycięzca Roku 2011 otrzyma jako nagrodę główną plecak Deuter Aircontact 45 + 10.
8. Pracownicy sklepu Sherpa.pl wyłaniają zwycięzcę konkursu w drodze głosowania.
9. Przesłanie relacji z podróży stanowi jednoczesną zgodę na jej publikację.
10. Do każdej relacji dołączone może być maksymalnie 20 zdjęć, waga jednego zdjęcia nie może przekraczać 500 KB.
11. Nie będą publikowane relacje zawierające treści i fotografie, których publikacja stanowić może naruszenie dóbr osobistych osób trzecich lub też jest sprzeczna z obowiązującym prawem.
12. Wysłanie nagród następuje firmą spedycyjna DPD lub Pocztą Polską, możliwy jest odbiór osobisty w sklepie.
13. Sponsorami nagród w konkursie są następujące firmy: Deuter, Leki, Black Diamond, Marmot, Petzl i inni.

Jak będą oceniane prace?

Bierzemy pod uwagę nie tylko wartość opisową wyprawy, ale również zdjęcia, wartość podróżniczą… Krótko mówiąc to czy Wasza relacja będzie przydatna dla kogoś, kto tak jak Wy będzie chciał odwiedzić te same miejsca. Liczymy na informacje o kosztach, transporcie o tym, co warto, a czego nie warto zobaczyć. Wasze relacje będą również mogły być oceniane przez inne osoby, które będą mogły zaznaczyć przy każdej relacji „Lubię to!” poprzez stronę Facebook. Ta ocena nie będzie wiążąca dla nas, ale będzie również brana pod uwagę podczas wyłaniania zwycięzcy konkursu, zarówno miesiąca jak i roku. W przypadku jeżeli w danym miesiącu nie wpłynie żadna relacja, nagroda konkursowa przechodzi na kolejny miesiąc.


Więcej na: Sherpa.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com