facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-07-25
 

Konkurs Mountopia 2018 rozstrzygnięty!

Niezwykle wyrównana i intensywna runda finałowa czwartej edycji konkursu Mountopia wyłoniła czworo zwycięzców. Z wyzwaniem pokonania trzech szczytów w trzy dni już niedługo zmierzą się Iga Ługowska (Polska), Lucija Oda (Słowenia), Aramis Sasinka (Szwecja) i Christoph Leimbeck (Niemcy), którzy podczas ekscytującej „Strava Battle” wykazali się ogromną wolą walki i ostatecznie zapewnili sobie miejsce w zwycięskim zespole. Specjalnie dla nich i wspólnie z partnerami konkursu – GORE® i PrimaLoft® - DYNAFIT już jesienią zorganizuje nagrodę główną, czyli ambitny górski projekt zakładający zdobycie szczytów Grossglockner, Zugspitze i Ortler w zaledwie trzy dni oraz wyposaży czworo zwycięzców od stóp do głów. Mamy też dobrą wiadomość dla pozostałych uczestników konkursu – 365 sportowców z 32 krajów – którym tym razem nie udało się sięgnąć po zwycięstwo: nagrodą główną w następnej edycja konkursu Mountopia będzie start w najwyższych zawodach skiturowych świata „Mezzalama Trophy”. Pasjonaci skitouringu oraz wszyscy chętni, by spróbować swoich sił na trasie tego legendarnego wyścigu mogą zgłaszać się od 9 do 30 października 2018 na stronie konkursu.


Wielkie sportowe marzenia wymagają znakomitej formy fizycznej. Decydująca runda czwartej edycji Mountopii skupiała się na wytrzymałości finalistów, których na początku czerwca wybrał panel jurorów konkursu. Wyniki uzyskane przez nich od 18 czerwca do 13 lipca robiły wrażenie: razem przebiegli oni dystans 2991 kilometrów i pokonali 119971 metrów przewyższenia. Przez blisko miesiąc największą i wyrównaną do ostatnich minut rundy walkę stoczyło zwłaszcza czworo zwycięzców i już we wrześniu tego roku ich marzenie stanie się rzeczywistością: przy wsparciu DYNAFIT Iga, Lucija, Aramis i Christoph podejmą wyzwanie zdobycia w zaledwie trzy dni trzech najwyższych szczytów Niemiec i Austrii – Zugspitze (2962 m), Grossglocknera (3798 m) oraz Ortlera (3905 m), najwyższego szczytu w Tyrolu Południowym. Projekt organizowany jest przez markę DYNAFIT oraz partnerów konkursu – GORE® i PrimaLoft®. Uczestnicy do swojej dyspozycji będą mieli przewodników górskich, transport i pełne zaopatrzenie. Dodatkowo, swoją radą, propozycjami planu treningowego i cennymi wskazówkami służyć im będą sportowcy DYNAFIT.

 

DYNAFIT kontynuuje kampanię „Twoja Mountopia to nasza misja” i już teraz zaprasza do wzięcia udziału w piątej edycji konkursu, która startuje w sezonie zimowym 2018/19.  Wyzwanie będące główną nagrodą konkursu jest równie ambitne co ekscytujące i tym razem będzie to wyścig z czasem: DYNAFIT zachęca wszystkich wysportowanych skiturowców do zgłoszenia się do konkursu i podjęcia wyzwania Mountopia Mezzalama! Jurorzy wybiorą  sześcioro zwycięzców, którzy w kwietniu 2019 roku przy wsparciu marki staną na linii startu legendarnych zawodów skiturowych Mezzalama Trophy.

 

Twoja Mountopia to nasza misja! Zgłoszenia przyjmowane są od 9 października 2018. W konkursie może wziąć udział każdy pasjonat sportów górskich, który nie posiada umowy sponsorskiej. Rejestracja oraz więcej informacji dot. regulaminu i zasad uczestnictwa w konkursie dostępne są na www.dynafit.com/mountopia . #Speedup - Mountopia Mezzalama czeka na Ciebie!

 

Montopia Mezzalama / Orientacyjny harmonogram

 

9-30 października 2018: przyjmowanie zgłoszeń

13 listopada-4 grudnia 2018: Strava Battle, runda finałowa

19 grudnia 2018: Ogłoszenie 6 zwycięzców

22 marca 2019: Sellaronda Ski Marathon

27 kwietnia 2019: Mezzalama Trophy


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com