facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-08
 

Konkurs Fotografii Górskiej im. Jacka Mierzejewskiego (1-31 sierpnia)

Wrocławski Klub Wysokogórski oraz portal www.fotografuj.pl zapraszają wszystkich fotografików, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, do przesyłania swoich zdjęć w dwóch kategoriach: „Akcja górska” i „Krajobraz górski”.

Wkrótce rusza II Edycja Konkursu Fotografii Górskiej im. Jacka Mierzejewskiego. Wrocławski Klub Wysokogórski oraz portal www.fotografuj.pl zapraszają wszystkich fotografików, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, do przesyłania swoich zdjęć w dwóch kategoriach: „Akcja górska” i „Krajobraz górski”.


"Baza", autor: Wojciech Trzcionka

 
Konkurs trwa od 1 do 31 sierpnia 2008 r. Zdjęcia będzie można przesyłać przez formularz umieszczony na stronach portalu www.fotografuj.pl, a szczegółowy regulamin Konkursu dostępny będzie na stronie WKW (www.wkw.org.pl) i na serwisie Fotografuj.pl. W obu kategoriach do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, sponsorem nagród jest Sony Poland (www.sony.pl) i dystrybutor marki Black Diamond (www.bdel.pl), firma Raven Outdoor . Będą to: doskonałe lustrzanki cyfrowe Sony α350 (za I miejsca w obu kategoriach) oraz najlepsze plecaki i kije trekkingowe Black Diamonda za miejsca II i III. Najlepsze zdjęcia zostaną ponadto pokazane podczas Festiwalu Filmów Górskich w Lądku Zdroju. Publiczność tej imprezy przyzna swoją nagrodę, którą będzie aparat Sony DSC-W170.

Sponsorem wspierającym jest Epson Poland (www.epson.pl), na sprzęcie tej firmy wydrukowane zostaną prace prezentowane podczas wystaw pokonkursowych. Patronat honorowy sprawują Olga i Ewa Mierzejewskie oraz Polski Związek Alpinizmu. Patronat medialny: magazyn sportowy „GÓRY”, „Magazyn Górski”, kwartalnik „Taternik”, serwis www.wspinanie.pl.Zapraszamy do udziału w Konkursie!

kw.wroclaw@gmail.com 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com