facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-03
 

Konkurs Filmowy „Podróże małe i duże”

W ramach VI edycji Festiwalu Podróżników „Rozjazdy 2014”Rybnik, 21-23 marca 2014 r.. Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach www.dkchwalowice.pl organizuje Konkurs Filmowy „Podróże małe i duże”.
Konkurs jest częścią Festiwalu Podróżników ROZJAZDY i ma na celu promocję filmów zrealizowanych przez podróżników, ale również ma stanowić zachętę dla wszystkich osób zwiedzających świat do filmowego dokumentowania swoich wypraw. Cztery najlepsze filmy zostaną nagrodzone: trzy filmy wyłoni jury, jeden film wybierze publiczność internetowa podczas głosownia na kanale YouTube.

 

Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody o wartości:
I miejsce - nagroda o wartości 1200 zł
II miejsce - nagroda o wartości 800 zł
III miejsce - nagroda o wartości 500 zł
Nagroda Publiczności Internetowej- nagroda o wartości 500 zł.

 

Nagrodzone filmy zostaną ponadto zaprezentowane publiczności na dużym ekranie podczas VI edycji Festiwalu Podróżników ROZJAZDY w dniu 22 marca 2014 r.

Film konkursowy należy umieścić na kanale YouTube, a link do filmu wraz  z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać na adres: klubkfn@wp.plFilm nie może trwać więcej niż 6 minut.
Termin zgłoszeń filmów upływa 24 lutego 2014 r.
Po zatwierdzeniu filmu przez organizatorów, zostanie on umieszczony na oficjalnym kanale YouTube konkursu filmowego:www.youtube.com/user/ROZJAZDY.
Internetowe głosowanie na najlepszy film będzie trwało od 1 do 17 marca 2014 r.
 

Szczegółowe warunki zgłaszania filmów, dokładne warunki techniczne filmów i etapy konkursu zawiera regulamin Konkursu, który wraz z kartą zgłoszenia jest do pobrania ze strony:www.dkchwalowice.pl/index.php/pobieralnia/category/3-festiwale.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com