facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-10
 

Kolejne sklepy prezentują ofertę w Ceneria.pl

Pierwsza w polskim internecie outdoorowa porównywarka cen – Ceneria.pl prezentuje ofertę już niemal wszystkich najważniejszych e-sklepów branży outdoor.
Co ciekawe, wzbudza też zainteresowanie sklepów z całkowicie innych branż, wydawałoby się niezwiązanych z outdoorem. W czerwcu do Cenerii dołączyły następujące sklepy:

Alpin.pl
Sklep z Poznania. Jeśli chodzi o wielkopolskich miłośników gór i turystyki – nikomu nie trzeba go przedstawiać. Tutaj kupowało się pierwsze polary, karabinki, ekspresy. Tutaj też zapisywało się na kursy skałkowe, taternickie. Obecnie Alpin to profesjonalny sklep z fachową obsługą. Tradycyjny sklep mieści się na ul. Fredry 7, a internetowy pod adresem www.alpin.pl.


E-horyzont.pl
Sklepy Horyzont to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów stacjonarnych. Obecnie sklepy  Horyzontu znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Właściciel sieci - firma FAM - jest dystrybutorem marek Fjord Nansen oraz  Jack Wolfskin.
E-horyzont.pl to sklep internetowy, ale nie tylko - znajdziecie tam również mnóstwo porad, testów, a także konkursy. Zapraszamy na www.e-horyzont.pl.


Bezdroza.com
Wydawnictwo Bezdroża  to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw turystycznych w Polsce. Przewodniki Bezdroży otrzymują ogólnopolskie nagrody, wydawnictwo jest partnerem jednej z najlepszych marek przewodników na świecie - Michelin. Aż trudno uwierzyć, że wszystko zaczęło się zaledwie 7 lat temu od podróżniczej pasji pary globtroterów. Adres księgarni:  www.bezdroza.com


Lensa.pl
Specjalistyczny sklep z soczewkami kontaktowymi. Na Ceneria.pl sklep prezentuje ciekawe produkty dla osób uprawiających pływanie lub nurkowanie, a jednocześnie posiadających wady wzroku. W Lensa.pl znajdą oni korekcyjne maski i okulary pływackie. Cała oferta sklepu dostępna jest pod adresem www.lensa.pl.


Agdskleprtv.pl
Sklep branży agd i rtv! Tak, to nie pomyłka! Nawet takie mogą znaleźć się na Ceneria.pl, ale pod jednym warunkiem - musi być w nich trochę ducha outdooru. Na Cenerii sklep będzie prezentował cześć swojej oferty z zakresu turystyki i aktywnego wypoczynku: kuchenki gazowe, kartusze, pontony, kajaki. Zapraszamy na www.agdskleprtv.pl


W lipcu Ceneria.pl planuje integrację kolejnych sklepów, konsekwentnie realizując plan, aby cały „e-outdoor” dostępny był w jednym miejscu.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-10
BIZNES
 

Adam Bielecki - ambasador La Sportiva

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-27
BIZNES
 

Mistrzyni świata w speed climbingu ambasadorką Mammuta

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-03
BIZNES
 

Czy bielizna termoaktywna chroni przed zimnem?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com