facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-08-09
 

Kieleckie Targi Sport 2007 (24-26 sierpnia)

Targi te są prawdziwą "kumulacją" wielu rozmaitych dyscyplin sportu, zarówno dla odważnych, jak i ostrożnych...


Największą imprezę wystawienniczą tego lata, dotyczącą branży sportowej i outdoorowej organizują Targi Kielce (24-26 VIII).

Jest to już szesnasta edycja tej wystawy. Tegoroczna edycja ma ponadto jeszcze jednego partnera - Wydawnictwo GÓRY. Najbliższe targi LATO - SPORT zajmą 3 pawilony o powierzchni około 14 tys. metrów kwadratowych.

Zakres branżowy wystawy jest bardzo szeroki, począwszy od akcesoriów wykorzystywanych w grach zespołowych, takich jak: koszykówka, piłka ręczna i nożna, hokej na trawie, siatkówka tradycyjna i plażowa, piłka wodna, poprzez sporty halowe, sporty outdoorowe, gry klubowe, ćwiczenia fittness, aż po sporty sukcesywnie dopiero pojawiające się w Polsce, jak futbol amerykański, baseball, rugby. Na wystawie zostanie również zaprezentowana cała gama gadżetów przeznaczonych dla fanów.

Wystawa ma także nie mniej ważny wymiar - prozdrowotny, szczególnie istotny w czasach minimalizacji aktywnych form wypoczynku. Ideą targów LATO - SPORT jest zatem także chęć promowania zdrowego, a przynajmniej zdrowszego trybu życia.Targi te są prawdziwą "kumulacją" wielu rozmaitych dyscyplin sportu, zarówno dla odważnych, jak i ostrożnych, możliwością zapoznania się z ofertą dotyczącą kolekcji przewidzianej dopiero na nadchodzący sezon. Właśnie w Kielcach spotka się cała sportowa i turystyczna Polska na jednej imprezie targowej. A odbywają się one w odpowiadających wszelkim europejskim standardom nowoczesnych obiektach, należących do ośrodka targowego z tradycjami oraz piętnastoletnim doświadczeniem w zakresie branży wystawienniczej.

Więcej informacji: http://www.targikielce.pl/targi/sport_lato/

2007-08-09

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com