facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-24
 

Kambodża i Tajlandia (26 lutego, Gliwice)

Multimedialny pokaz fotografii Jolanty Zygmunt-Więzik i Tomasza Więzika.
"Dalekie podróże są dla nas odskocznią od dnia codziennego. Fascynują nas inne kultury, ciekawi nas świat. Nasze wyjazdy są do pewnego stopnia planowane, ale mają charakter trampingowy i sporo tu spontaniczności w trakcie podróży. Często nasza trasa to tylko szkic właściwego szlaku i to jest najbardziej fascynujące, ta odrobina przygody. Zawsze towarzyszą nam aparaty fotograficzne. Staramy się pokazać to, co najbardziej nas fascynuje. W moim obiektywie pojawiają się głównie ludzie, a szczególnie dzieci, mąż bardziej skupia się na pejzażu i architekturze. W pewnym sensie uzupełniamy się fotograficznie.

Podczas najbliższego pokazu w Klubie Muzycznym 4 art pokażemy fotograficzne migawki z gwarnego Bangkoku, miasta małp Lopburii, niesamowity kompleks świątynny Angkoru, gdzie malowniczo wtargnęła dżungla (m.in świątynia Angkor Wat), życie wsi kambodżańskiej, świątynie Ajutaji, plaże Sihanoukvill i Parku Narodowego Ream. Odwiedzimy również stolicę Kambodży - Phnon Penh w trakcie Święta Wody, na koniec zaprezentujemy trochę fotografii przybliżających atrakcje tajskiej wyspy Ko Chang m.in. treking na słoniach. Serdecznie zapraszamy na pokaz!"

Jolanta Zygmunt-Więzik i Tomasz Więzik - pasjonaci fotografii i dalekich podróży, od 2003 roku członkowie Gliwickiej Grupy Fotograficznej "Precel" (www.precel.pl), małżeństwo. Na co dzień Jolanta prowadzi swoją firmą fotograficzną Foto-Hollanda,Tomasz jest informatykiem. Część ich zdjęć można zobaczyć na www.foto-hollanda.pl i http://dwoogy.dronet.pl.

Klub Muzyczny 4 art, Galeria na Piętrze
Gliwice ul. Wieczorka 22, tel. 0323375470
26.02.2009
godzina 19:00

organizator pokazu: Gliwicka Grupa Fotograficzna "Precel" (www.precel.pl)
wstęp wolny
 Plakat
 fot. Jolanta Zygmunt- Więzik
 fot. Tomasz Więzik
 fot. Jolanta Zygmunt- Więzik
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com