facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-01-09
 

Justyna Żyszkowska sponsorowana przez Deuter

W 2005 r. w skład międzynarodowego Teamu sponsorowanego przez firmę Deuter dołączyła Justyna Żyszkowska.


W 2005 r. w skład międzynarodowego Teamu sponsorowanego przez firmę Deuter dołączyła Justyna Żyszkowska. Deuter jako uznana marka outdoorowa od lat stara się współpracować z najlepszymi sportowcami związanymi ze sportami górskimi.

Justyna jest jedną z najmłodszych osób w teamie Deutera mającą już jednak na swoim koncie sukcesy potwierdzające jej niebywały talent. Pomimo młodego wieku stała się jedną z najlepszych polskich zawodniczek w skialpinizmie. Talent Justyny potwierdza to, iż przygodę ze skialpinizmem rozpoczęła zaledwie 3 lata temu. Od tego czasu systematycznie poprawiała swoje wyniki by zaledwie po roku treningów w 2004 r. zdobyć vice mistrzostwo Polski oraz zająć II miejsce w Pucharze Polski. W 2005 r. – będącym jej drugim sezonem zawodniczym potwierdziły się szeptem wypowiadane słowa, iż Polski Ski Alpinizm ma szanse wejść bardzo mocno w walkę ze światową czołówką. Justyna została Mistrzynią Polski w parach, zajęła I miejsce w Pucharze Polski i czwarte – doskonałe miejsce w mocno obsadzonym Pucharze Europy Środkowej. Sukcesy sportowe nie przeszkodziły Justynie skończyć studiów w czerwcu 2005 r. Obroniła pracę magisterską na Wydziale Geografii. Aby być bliżej gór przeniosła się z Warszawy do Zakopanego.
W 2005 r. Justyna zaczęła korzystać z produktów Deuter, zarówno plecaków jak i śpiworów, których najwyższa jakość jest jednym z warunków osiągnięcia sukcesu w tej trudnej i wyczerpującej dyscyplinie sportowej.

Informacja prasowa

2006-01-12

(kg)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-23
GÓRY
 

Tyrolskie lodowce - radość do potęgi piątej

Komentarze
0
 
 
Piotr Michalski
 
2021-03-22
GÓRY
 

Tatrzański hat-trick!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com