facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-07-05
 

„JURA 2” – PRZEDSPRZEDAŻ!

Już w poniedziałek odbieramy z drukarni kolejny tom bestsellerowej serii przewodników wspinaczkowych autorstwa Pawła Haciskiego. Dla wszystkich, którzy nie mogą się już doczekać nowej „JURY 2”, przygotowaliśmy specjalną, weekendową ofertę. Od dziś do niedzieli do 24.00 można zamawiać przewodnik w naszym sklepiku goryonline.com w specjalnej przedsprzedażowej ofercie.
Niniejszy tom „JURY 2” został uaktualniony i powiększony w stosunku do starej "Jury 2" i obejmuje wszystkie rejony wspinaczkowe środkowej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej od Podlesic do Smolenia: Skały Podlesickie, Górę Zborów, Górę Kołoczek, Skały Kroczyckie, Skały Morskie, Piaseczno, Skarżyce, Karlin, Niegowonice, Podzamcze, Ryczów, Smoleń. W przewodniku znalazło się kilkaset rysunków, map rejonów oraz świetnej jakości zdjęć. Zawarto w nim drogi sportowe, tradowe, drytoolowe, buldery, a także opisy jaskiń.

To obowiązkowa pozycja na półce każdego jurajskiego wspinacza!

Przygotowaliśmy dla Was 49 przewodników po 49 zł – spieszcie się: kto pierwszy, ten lepszy! Ale na tym nie koniec. Zamówione przez Was przewodniki wyślemy na nasz koszt w poniedziałek, żeby jak najszybciej trafiły do waszych rąk!

„Oddaję w Wasze ręce przewodnik, z którego jestem naprawdę zadowolony. Myślę, że jest to najlepsze opracowanie, jakie dotąd zrobiłem – zarówno pod względem graficznym (przewodnik jest nie tylko ładniejszy niż poprzednie, ale przede wszystkim bardziej czytelny), jak i merytorycznym, choć to zasługa bardzo wielu osób, zwłaszcza Miłosza Jodłowskiego. Bardzo dziękuję za pomoc i życzliwość wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej książki. Mam nadzieję, że i Wy ocenicie ten przewodnik wysoko i będziecie chcieli się nim pochwalić przed znajomymi”.

Paweł Haciski

„JURA 2”

nowe, poprawione i uaktualnione wydanie obejmuje wszystkie rejony środkowej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej od Podlesic do Smolenia
- objętość 248 stron
topo wspinaczkowe, bulderowe oraz drytoolowe
opisy jaskiń
dokładne rysunki i zdjęcia z wrysowanymi drogami
dokładne mapy i opisy wariantów dojścia
informacje praktyczneWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com