facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-01-05
 

Jeden uśmiech... 74 autostopy do Andaluzji (11 stycznia, Kraków)

Turystyczne Koło Naukowe "Wagabunda" zaprasza serdecznie na pierwsze w Nowym Roku slajdowisko. Tym razem Bartek Koczenasz zaprezentuje zdjęcia ze swojej autostopowej wyprawy do Andaluzji w Hiszpanii i Algarve w Portugalii.
Jeden uśmiech... 74 autostopy z Krakowa do Algarve w poszukiwaniu uśmiechniętych ludzi. To wyjazd będący kolejną częścią Smiley Planet - podróżniczego projektu o uśmiechu:

...Przekonałem się, że są miejsca na południu Europy, gdzie ludzie się wcale tak często nie uśmiechają, jakbyśmy się tego spodziewali. Widziałem miejsca, gdzie uśmiechnięci ludzie żyją w tipich i jurtach, w zakątkach gór Sierra Nevada. Sprawdziłem, że flamenco przenosi ludność Andaluzji w inny świat i że Generał Franco odebrał pewnym Hiszpanom uśmiech z twarzy. Po raz kolejny przekonałem się, że uśmiech to nie tylko coś na naszej twarzy, ale także moc w nas i każdy może poczynić coś, aby go z siebie wydobyć.”


Bartek Koczenasz:
„Są takie miejsca... gdzie ludziom uśmiechanie się przychodzi wyjątkowo łatwo, gdzie myśli są radosne, dni harmonijne i piękne. Z uśmiechem na twarzy i aparatem w ręce wyruszam w te miejsca, odwiedzam ich mieszkańców, chłonę ich miłość, tryb dnia, wolność i radość.” Ten radosny człowiek to działacz na rzecz uśmiechu w Polsce. Jest kreatywnym fotografem, radosnym studentem filozofii, twórcą podróżniczego projektu Smiley Planet (Uśmiechnięta Planeta) i organizatorem Pierwszego Światowego Dnia Uśmiechu w Krakowie. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie studiuje, tworzy i prowadzi zajęcia z Jogi Śmiechu.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 11.01.11 w sali nr 9 pawilonu Sportowo - Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Sponsorzy, patroni projektu i wyjazdu:
SJO Lingualand, Fundacja Bratniak, 101 Studio, onet.pl, Scal_art, ImprezyPodróżnicze.pl,
Instytut Badań nad Cywilizacjami, Travel Chanel
www.bartsmiles.com portfolio
www.smileyplanet.org strona projektu

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda

 bartsmiles.com
 bartsmiles.com
 bartsmiles.com
 bartsmiles.com
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com