facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-10-25
 

Jakie jest Twoje zimowe marzenie? Kampania #salewahome przemieni marzenia pięciu zwycięzców w rzeczywistość

Któż z nas nie ma swojego wymarzonego zimowego celu w górach? Może jest to wycieczka na skitourach zahaczająca o konkretny żleb, freeride’owe szaleństwo w najlepszej jakości puchu albo wymagająca wyprawa na kilkutysięczny szczyt? W listopadzie 2021 specjalizująca się w sportach górskich marka Salewa rusza z kampanią #salewahome, by spełnić zimowe górskie marzenia pięciu osób. 

Fot. Storyteller Labs / materiały prasowe Salewa

 

Pasjonaci z Niemiec, Austrii, Francji, Włoch i Polski już od 1 listopada mogą zgłaszać swoje skitourowe, freeride’owe i wspinaczkowe projekty. Wiosną 2022 roku Salewa zapewni szczęśliwym zwycięzcom wsparcie potrzebne do realizacji celów - opiekę certyfikowanych przewodników górskich oraz odpowiedni sprzęt.

 

Czasem najpiękniejsze wyzwania czekają na nas tuż za progiem domu lub w granicach kraju zamieszkania, a i tak, mimo ogromnej odwagi i determinacji, zdają się pozostawać poza zasięgiem. W ramach kampanii #salewahome Salewa pragnie wesprzeć realizację lokalnych górskich projektów wpisujących się w zrównoważone, etyczne i odpowiedzialne podejście marki. Do udziału w #salewahome marka zaprasza wszystkich pasjonatów gór wyznających podobne wartości. Za pomocą krótkiego filmu lub zdjęć przedstaw swój projekt i wyjaśnij, dlaczego do tej pory nie udało ci się go zrealizować. Film lub zdjęcia opublikuj na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #salewahome i oznaczeniem @salewa.

 

Fot. Storyteller Labs / materiały prasowe Salewa

 

Panel jurorów wybierze pięć najlepszych postów, a ich autorzy zyskają niepowtarzalną szansę spełnienia marzeń przy wsparciu odpowiedniego sprzętu i zespołu profesjonalnych ratowników górskich. Przygody i doświadczenia zwycięzców będą dokumentowane i udostępniane na kanałach social media marki – Facebooku i Instagramie – w ramach kampanii #salewahome. Osobiste historie, górskie przygody, przesuwanie granic własnych możliwości i inspirowanie innych do spełniania marzeń.

 

Zgłoszenia przyjmowane są od 1 listopada 2021 do 05 stycznia 2022. Jury ogłosi swoją decyzję w lutym 2022 roku, a realizacja projektów odbędzie się na przestrzeni marca i kwietnia 2022.


Fot. Storyteller Labs / materiały prasowe Salewa


Szczegółowe informacje o kampanii #salewahome oraz warunki uczestnictwa dostępne są na stronie salewa.com/salewahome.

 

Informacja prasowa Oberalp Polska

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com