facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-09-22
 

Jaka jest Twoja Mountopia? Rusza wyjątkowy konkurs DYNAFIT !


JAKA JEST TWOJA MOUNTOPIA?

Odważ się i spełnij swoje marzenie

 

Każdy sportowiec górski ma swoje marzenia, projekty czekające na realizację. Niektóre z nich mogą wydawać się wręcz nierealne. Od 26 września DYNAFIT - marka dedykowana ludziom gór, pasjonatom sportów wytrzymałościowych i alpinistom - rusza z konkursem, który umożliwi ich spełnienie i zachęca sportowców górskich z całego świata do wysyłania zgłoszeń prezentujących wybrany projekt życia. DYNAFIT wraz z GORE® wybiorą jeden z nich, pokryją wszelkie koszty i zapewnią wsparcie potrzebne do urzeczywistnienia celu. Nie istnieją żadne ograniczenia: od pierwszego w życiu startu w wymarzonym biegu górskim, przez wyprawę narciarską po zdobycie upragnionego szczytu - każdy pomysł zostanie wzięty pod uwagę. Mountopia to konkurs dla każdego, kto nie ma podpisanej umowy sponsorskiej. Zgłoszenia należy składać od 26 września do 8 stycznia, a zwycięski projekt zrealizowany zostanie w okresie od marca do lipca 2017. Nie zwlekaj! Zamarz, zaplanuj, zgłoś się!

 

Już 26 września na całym świecie DYNAFIT rusza z wyjątkową kampanią na sezon zima 2016/17. W ramach Mountopii, specjalista w dziedzinie sportów górskich razem z GORE® proponuje udział w niezwykłym konkursie, zachęcając - niezależnie od dyscypliny - każdego pasjonata gór do zaprezentowania projektu jego marzeń, który później być może zostanie zrealizowany z pełną pomocą marki. Zwycięzca otrzyma niezbędne wsparcie zarówno finansowe, jak i sprzętowe. Ponadto kandydaci w zależności od potrzeb będą mieli zapewnioną możliwość konsultacji z przewodnikami górskimi i sportowcami DYNAFIT.

 

 

Marzeniom nie stawia się ograniczeń. Planuj swoją wyprawę w każdą część świata, pokaż nam drogę na szczyt lub metę, do której zamierzasz dotrzeć. Podziel się z nami swoją Mountopią. Dodatkowo już w listopadzie br., wszyscy uczestnicy, którzy wyślą swoje zgłoszenia będą mogli wziąć udział w akcji "Pimp your gear", otrzymując specjalny voucher. Od 1 do 30 listopada umożliwi on wymianę starego sprzętu na nowy z 20% zniżką w każdym sklepie, będącym partnerem kampanii.

 

Do 15 stycznia 2017 roku, DYNAFIT wyłoni dziesięć projektów, które awansują do drugiej rundy -  wybrańcy będą musieli wykazać się w niej motywacją, entuzjazmem i pasją na drodze do spełnienia swoich marzeń. W tym celu każdy finalista otrzyma bezpłatnie kamerę GoPro, by przez 30 dni dzielić się swoim zaangażowaniem w projekt i przekonać jury, że to właśnie jego Mountopia powinna zwyciężyć. Następnie głos oddany zostanie sympatykom marki, którzy za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej będą mogli wskazać, który projekt zasługuje na realizację. Ostateczną decyzję podejmie jury składające się z profesjonalnych przewodników górskich i znanych sportowców. Werdykt zapadnie 15 lutego, a wybrana Mountopia zostanie zaplanowana przez DYNAFIT i zrealizowana pomiędzy marcem a lipcem 2017 roku.

 

Jaka jest Twoja Mountopia? Zgłoszenia (w języku angielskim) ruszają od 26 września na stronie www.dynafit.com/mountopia, na której dostępny będzie również regulamin konkursu. Do dzieła - Twoje marzenie już wprost nie może się Ciebie doczekać!


DYNAFIT INTERNATIONAL: Maria von Kirschbaum · mobile +49 171 656 69 64 · Maria.VonKirschbaum@dynafit.com

POLSKA: Monika Młodecka   -   kom. +48 728 879 270   -   Monika.Mlodecka@salewa.com


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com