facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-01-16
 

Jack Wolfskin i Martyna Wojciechowska wspierają WOŚP - licytacja kurtki "Kobiety na krańcu świata"

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, jednak licytacje specjalne dopiero nabierają rozpędu. Z tej okazji Jack Wolfskin Polska i Ambasadorka marki – Martyna Wojciechowska postanowili wspólnie przekazać wyjątkowy prezent, jakim jest THE COOK PARKA! Dokładnie w tej kurtce, w marcu 2018 roku na Spitsbergenie, Martyna Wojciechowska odwiedziła bohaterkę pierwszego odcinka dziesiątego, jubileuszowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”.

 

Wilcza łapka towarzyszyła Martynie już w Mongolii, Boliwii i Pakistanie. Prawdziwe wyzwanie przyszło na Spitsbergenie. Podczas realizacji programu, ekipa pracowała przy odczuwalnej temperaturze -30°C. Z myślą o komforcie pracy w tak skrajnych warunkach, Jack Wolfskin wyposażył załogę w najcieplejsze kurtki z zimowej oferty – model THE COOK PARKA. To kurtka wypełniona kaczym puchem, z wiatroszczelną technologią Stormlock, fartuchem śnieżnym i kapturem ze sztucznym futrem, w którym zastosowano warstwę syntetycznej ociepliny MICROGUARD SILVER. Obojętne, czy chodzi o wyprawę psim zaprzęgiem, ekspedycję arktyczną, czy zimową wycieczkę do Laponii – kurtka THE COOK PARKA to perfekcyjne wyposażenie.

 

 

Wyjazd wspomina także załoga Jack Wolfskin Polska: Za Martynę i ekipę przez cały czas trzymaliśmy mocno kciuki, śledziliśmy social media i cieszyliśmy się z wiadomości, które spływały: „Wrażenia niesamowite. Kurtki fantastyczne. Było w nich optymalnie ciepło”.

 

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć nagrywanie kolejnej niesamowitej historii na krańcu świata, a teraz możemy przekazać kurtkę do aukcji charytatywnej.

 

Kurtka przekroczyła już swoją wartość, licytacja kończy się 22.01. Link do aukcji charytatywnej znajduje się TUTAJ.

 

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com