facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-02-18
 

Izolowany płaszcz z DWR - Helly Hansen Winterville Coat

Firma Helly Hansen szczyci się długoletnią tradycją (od 1877 roku) w produkcji odzieży na trudne warunki typowe dla Skandynawii (początkowo dla norweskich rybaków). Projektuje odzież, która ma zastosowanie również na co dzień.

Płaszcz damski Helly Hansen Winterville Coat znalazł się pośród zacnego grona propozycji zimowo-jesiennych na sezon 2015/2016 dla pań poszukujących wygody i elegancji bez kompromisu, jeśli chodzi o zastosowane technologie. 

 

A więc dżinsy i wygodne obuwie sportowe lub outdoorowe, czy sukienka i buty na wysokich obcasach – płaszczyk Helly Hansen Winterville dopasuje się do każdej okazji. Tylko pozornie to zwykły płaszcz.

 

Jest niezwykle lekki i na pierwszy rzut oka wydaje się cienki. Sprawdza się jednak w dość niskich temperaturach, choć na siarczyste mrozy zdecydowanie musimy mieć w garderobie jakiś zastępnik. Dzięki zastosowanym technologiom stosunek wagi (rozmiar M - 820 g) do ciepła, które zapewnia, jest zaskakujący. Wyróżnikiem spośród innych tradycyjnych damskich płaszczy jest oddychalność, która zapewnia komfort użytkowania tak potrzebny kobietom w każdych warunkach, również na co dzień.

 

 

Co jeszcze go wyróżnia?


Przeczytajcie recenzję na stronie outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl - ZOBACZ.

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com