facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2004-11-01
 

IV Festiwal Slajdów Podróżniczych – Terra (grudzień, Warszawa)

IV Festiwal Slajdów Podróżniczych – TERRA odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend grudnia. Wyświetlane na dużym ekranie obrazy urozmaicone muzyką i opowieściami autorów to coś więcej niż tylko okazja do poznania ciekawych miejsc.


IV Festiwal Slajdów Podróżniczych – TERRA
odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend grudnia. Wyświetlane na dużym ekranie obrazy urozmaicone muzyką i opowieściami autorów to coś więcej niż tylko okazja do poznania ciekawych miejsc.

Autorskie relacje podróżników, którzy osobiście byli w prezentowanych miejscach i opowiadają o swoich własnych doświadczeniach, przygodach, spotkaniach z ludźmi są krzepiącą przeciwwagą dla okrutnego obrazu świata przekazywanego przez media.

Wędrując przez nastrojowe zakątki Egiptu razem ze Zbyszkiem Borysem przekonamy się, że zwiedzanie tego ciekawego kraju wcale nie musi wiązać się z przedzieraniem się przez tłum turystów.
Agnieszka i Łukasz Wroczyńscy zabiorą nas aż do sześciu krajów, aby ukazać ognisty świat wulkanów, który jest ich wielką fascynacją.
Poruszająca opowieść Krzysztofa Wiechy o dramatycznej wyprawie na Mt. McKinley uświadomi nam, że wiara i nadzieja pomagają przetrwać nawet bardzo trudne chwile.
Zostaniemy w świecie gór udając się z Markiem Arcimowiczem do jego ukochanego Nepalu, który oferuje wiele możliwości amatorom przygód (wspinaczka, trekking, rafting).
Wyjazd na Kubę trochę nieoczekiwanie stał się dla Artura Chmielewskiego tropieniem śladów Rewolucji, będziemy mu w tym towarzyszyć zanurzając się w zaułki starej Hawany, klimaty Karaibów i gorące kubańskie rytmy.
O tym, że obok zwiedzania zabytków i krajobrazów Indii, niezwykłych wrażeń może dostarczyć przyglądanie się życiu indyjskiej ulicy, będą nas przekonywać Kasia i Andrzej Mazurkiewiczowie.
Z Tomaszem Klimkiem odbędziemy swoistą podróż w czasie i przestrzeni docierając na najstarsze formacje geologiczne na naszej planecie – góry tepui na Wyżynie Gujańskiej w Wenezueli.
Dynamiczna, pełna przygód wyprawa od Kairu do Kapsztadu, podczas której razem z Marcinem Złomskim przejedziemy Afrykę różnymi środkami transportu zakończy ten pełen emocji weekend.

Festiwal odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2004 r., Centrum Olimpijskie, Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa.
Ceny biletów: bilet na 1 pokaz – 10 zł, karnet na 1 dzień – 30 zł.

(kb)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com