facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-02-20
 

ispo winter 08 w opiniach polskich wystawców

Polscy wystawcy w przeważającej liczbie uznali tegoroczną edycję ispo winter 08 za udaną, zwracając uwagę na dużą frekwencję i międzynarodowy charakter.


Polscy wystawcy w przeważającej liczbie uznali tegoroczną edycję ispo winter 08 za udaną, zwracając uwagę na dużą frekwencję i międzynarodowy charakter. Poniżej prezentujemy wybrane opinie i oceny polskich firm.


Źródło: http://sportbiznes.pl
 


Robert Polański - Milo Sport
Frekwencja na naszym stoisku rozłożyła się nierówno. Pierwszego dnia byliśmy bardzo zapracowani, drugi dzień lekko rozluźniający, a trzeci to zawrót głowy. Starzy nasi dystrybutorzy stawili się w komplecie, nawiązaliśmy też wiele nowych kontaktów. Milo jest jednym z weteranów firm na ispo. Wypuściliśmy 2 modele spodni i 2 modele kurtek z extendo.

Joanna Marcjan – project manager Zima Sport
Jesteśmy z naszego pobytu bardzo zadowoleni. Po raz pierwszy prezentujemy swoją ofertę jako ośrodka wystawienniczego, promujemy nasze dwie imprezy Zima Sport i Lato Sport. Nasz pobyt ma charakter promocyjny. Obie nasze imprezy mają charakter typowo branżowy, więc szansa na nawiązanie kontaktów handlowych na nich jest dużo większa. Staramy się również promować piękny Region Świętokrzyski. 

Janusz Borowiec - szef projektu Magestic
Marka Magestic została bardzo dobrze przyjęta na targach, nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających. Firma posiada technologie pozwalającą na produkowanie nart freestylowych. Takie narty to zupełna nowość. Marka będzie dystrybuowana w Polsce i za granicą. Jest produktem polskim, projektowanym i produkowanym w Polsce.

Więcej opinii: http://sportbiznes.pl

2008-02-20

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com