facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-09-22
 

ISPO SUMMER 2005

Marki ISPO nie trzeba przedstawiać. Jest doskonale znana i niemal każdy, kto interesuje się szeroko pojętą branżą sportową...


Marki ISPO nie trzeba przedstawiać. Jest doskonale znana i niemal każdy, kto interesuje się szeroko pojętą branżą sportową, odwiedza targi ISPO lub śledzi wiadomości i zestawienia potargowe. Dlatego też tym razem chcemy przedstawić naszą relację w nieco innej formie.

Na wstępie nieco faktów i liczb, pokazujących ogrom i rozmach monachijskiego przedsięwzięcia. Wśród 23 tys. odwiedzających targi w ciągu  trzech dni targowych najwięcej było gości z Austrii, Włoch, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii i Czech. W grupie krajów, które odnotowały znaczący wzrost statystyk odwiedzających targi, znalazła się także Polska. Nie mniej imponujące liczby dotyczą wystawców: 1049 z 49 krajów.

Na uwagę zasługuje z pewnością kapitalna naszym zdaniem polityka, którą konsekwentnie realizuje ISPO. Targi z roku na rok wzbogacane są coraz to większą liczbą niezwykle ciekawych projektów. Chociażby ze względu na te właśnie nowości i imprezy towarzyszące wizyta w Monachium staje się bardzo interesująca. Wszystko jest oczywiście ściśle powiązane z targami i branżą, a nowe formuły pokazują jak w naprawdę atrakcyjny sposób można przyciągnąć widzów i zaprezentować swoje kolekcje, nowe pomysły, a nawet misje i charakter firm.

ISPO Summer ma charakter zdecydowanie ogólnosportowy. W naszej ocenie organizatorzy starają się wychwycić szczególnie interesujące wydarzenia i trendy w branży sportowej i im właśnie poświęcić szczególną uwagę. Dzięki temu ISPO jest bardzo elastyczne i otwarte na nowości. Jednym z głównych tematów przewijających się podczas ISPO Summer 2005 były oczywiście Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA-WM™, które odbędą się w przyszłym roku.
Docenione zostały również najpopularniejsze formy aktywności sportowej. Przykładowo dzięki nowej lokalizacji racket_ispo i inicjatywie „Sweetspot” udało się przyciągnąć również miłośników tenisa. Z kolei Board Sport Village, czyli niemal prawdziwa windsurfingowa wioska z piaskiem i palmami to pomysł, dzięki któremu na ISPO można było poznać również najnowsze kolekcje sprzętu surfingowego i zasmakować nieco atmosfery plaż i stylu życia ludzi pływających na deskach.

Jako zainteresowani przede wszystkim tematyką okołogórską z satysfakcją pragniemy donieść, że nie maleje zainteresowanie Nordic Walking i dyscyplinami pokrewnymi, zwłaszcza tymi skupionymi wokół running-ispo i outdoor-ispo. Rozrosły się kolekcje kijów, butów i odzieży do Nordic Walking, które uzupełniono modelami typowo damskimi. Pojawiły się innowacyjne i funkcjonalne akcesoria, a także wysokiej jakości sprzęt.

 

Więcej o ISPO SUMMER 2005 w numerze GÓR 8 (135) 2005

(kb)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
Piotr Michalski
 
2021-03-22
GÓRY
 

Tatrzański hat-trick!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
Piotr Michalski
 
2021-02-05
GÓRY
 

Tatry – nowa droga na Pośredniej Baszcie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com