facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-07
 

III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej Kropka (17 - 19 lipca, Głuchołazy)

W tym roku odbędzie się już III edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej. Tak jak w poprzednich latach, zapraszamy Was na trzy dni niesamowitych koncertów.
Wystąpi przed Wami kilkudziesięciu wykonawców z Polski i nie tylko, tradycją bowiem Kropki od dwóch lat jest dzień czeski, na który zapraszamy czeskie gwiazdy piosenki turystycznej i folkowej. W tym roku ukoronowaniem tego dnia będzie występ legendarnej grupy Cechomor.

Wśród artystów z Polski wystąpi zaś czołówka sceny poetyckiej i piosenki studenckiej. Dla młodych wykonawców jak co roku istnieje możliwość występu na scenie w ramach PUCHu, czyli Przeglądu Utworów z Charakterem. Jednym słowem - dla każdego coś miłego dla ucha. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu!

Zaplanujcie sobie już dziś dni 17 do 19 lipca na spotkanie z nami w Głuchołazach. Kropka to nie tylko występy artystyczne uznanych muzyków i łagodny poetycki klimat, to także piękne otoczenie Gór Opawskich, klimat malutkiego zaczarowanego miasteczka z historią w tle, a nade wszystko - spotkanie z ciekawymi ludźmi z różnych stron świata.

Gdzie: Głuchołazy
Kiedy: 17-19 lipca 2009

Źródło: bezdroza.com
 Głuchołazy 2009
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com