facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-12-16
 

I Puchar Śląska w Boulderingu - relacja i zdjęcia

I PUCHAR ŚLĄSKA W BOULDERINGU – 13 XII 2014 „W SKALE”  Bunkier - RUDA ŚLĄSKA

Jeszcze pył po magnezji nie opadł, ręce jeszcze bolą, a tu już wstępne wyniki z drugiej eliminacji I SILESIA BOULDERING CUP. 


Jak wynika z oddanych karteczek wśród babeczek wygrała KLARA BABICZ z PRIMA ROCA BIELSKO-BIAŁA przed AGATĄ  ERM  z  X-TEAM ORZESZE i to one maja identyczną liczbę punktów 25+5b po dwóch eliminacjach, na III miejscu w generalce GOSIA DOBISZ z CW CECHOWNIA RYBNIK z 22+3b pkt. Oj kobietki  idziecie pierś w pierś … - gratulujemy waleczności.

U chopaków wykosił wszystkich KAMIL MAZUR z KW JASTRZĘBIE – Brawo !!!


Karol Porwoł za to wskoczył na fotel lidera SILESIA BOULDERING CUP z 58+5b pkt, drugi  jest Tomek Wojciechowski  z 56+4b, trzeci Łukasz Tański z 55+5b, czwarty Kuba Darul z 55+2b, a piąty Robert Tereszczuk z 54+4b pkt.


Z 20 przystawek obroniła się tylko 19 i nadal czeka jak i pozostałe problemy na swych pogromców .

Dziękuję duetowi ze SALEWA BLOCK (Michałowi i Mirkowi) za dobre ułożenie  większości dróg, zawodnikom za wspaniałą zabawę w sportowej atmosferze, oraz  mojej ekipie z Bunkra za niezłą harówkę. 


Wśród uczestników zawodów rozlosowano bezpłatne miesięczne wejściówki na ściankę W SKALE "Bunkier" -  los uśmiechnął się do AGATY ERM z Orzesza i KAROLA PORWOŁA z Knurowa - GRATULUJEMY i ZAPRASZAMY !!!

Następne zawody w Bunkrze w ramach Boulderowej Szychty W SKALE  odbędą się 27 stycznia, a III eliminacja PUCHARU ŚLĄSKA 17 stycznia na PRIMA ROCA w Bielsku Białej – ZAPRASZAMY !!!!!! 


Zapraszamy do relacji foto.



Wyniki z zawodów II eliminacji Pucharu Śląska w Boulderingu.


Babeczki:

1. KLARA BABICZ – PRIMA ROCA BIELSKO-BIAŁA ; 14+3B

2. AGATA ERM – X-TEAM ORZESZE ; 13+2B

3. MAŁGORZATA DOBISZ –CW CECHOWNIA RYBNIK ; 10+1B

4. GOSIA KOCYNIAK-SOBEL - CW CECHOWNIA RYBNIK ; 8+2B

5.ANNA BUREK – CW CECHOWNIA RYBNIK ; 2


Chopeczki:

1. KAMIL MAZUR – KW JASTRZĘBIE ; 35+2B

2. KAROL PORWOŁ – MASAKRA KNURÓW ; 30+2B

3. JAKUB DARUL – ŻORY;  30+1B

4. ADAM MACH – SKARPA BYTOM, RADZIONKÓW; 29+3B

5. ŁUKASZ TAŃSKI – KW JASTRZĘBIE; 28+1B

6. ROBERT TERESZCZUK – CW CECHOWNIA RYBNIK ; 28+1B

7. ŁUKASZ LIPOK – MASAKRA GIERAŁTOWICE; 27+2B

8. JAKUB ROBAKOWSKI – CW CECHOWNIA RYBNIK; 25+4B

9. TOMASZ WOJCIECHOWSKI- MIKOŁÓW; 24+2B

10. JACEK CZECH SENIOR - W SKALE RUDA ŚLĄSKA; 24+1B

11. PIOTR CZERWIŃSKI – KW BIELSKO-BIAŁA; 23+4B

12.  JOACHIM CECERSKI – PRIMA ROCA BIELSKO-BIAŁA; 23

13. STANISŁAW SZYDŁO – KS LIPKI ZAKOSY KRAKÓW; 22+2B

       ROBERT KANIA – ZABRZE; 22+2B

15. ZENEK ZIÓŁKO – KW JASTRZĘBIE; 21+2B

16. ARTUR BANDOLEROS ; 21+1B

       MARCIN KOKOT – BIERUŃ; 21+1B

       DANIEL KAUDER – CSC CHORZÓW, W SKALE; 21+1B

19. GRZEGORZ GAWLAS – CIESZYN; 20+4B

20. AREK ERM – X-TEAM ORZESZE; 18+2B

21. GRZEGORZ SIEMIENIECKI – KW JASTRZĘBIE; 17+3B

       ŁUKASZ FILAR – CW CECHOWNIA RYBNIK; 17+3B

23. TOMEK MICOR – BIELSKO-BIAŁA; 17+2B

24. JAREK KRACHAŁO – KW JASTRZĘBIE; 17+1B

25. PIOTR ĆWIĄKAŁA – KW JASTRZĘBIE; 17

26. DAMIAN ŚLUSARCZYK –BIELSKO-BIAŁA; 16+2B

27. MAREK BORKOWSKI- PRIMA ROCA BIELSKO-BIAŁA; 14+1B

28. PIOTR KABOT – KATOWICE; 13+3B

29. WOJTEK RATAJCZAK – FANTASTYCZNE WSPINANIE; 13

30. WITOLD ŁUKASIK; 12+2B

       KAMIL KOWALEWSKI – CIESZYN; 12+2B

       MACIEK BOGUCKI – GLIWICE; 12+2B

       KAMIL SURDYK – W SKALE CHORZÓW; 12+2B

34. MICHAŁNOWICKI – ŻYJ AKTYWNIE GLIWICE; 10+1B

35. MICHAŁ OLEKSY – TARNOWSKIE GÓRY; 9+2B

36. MAREK MACIĄŻEK – CW TRANSFORMATOR; 8+3B

37. PIOTR CZACHOR – TARNOWSKIE GÓRY; 7+3B

38. MIKOŁAJ ZAKRZOWSKI – W SKALE RUDA ŚLĄSKA; 6+1B

39. KRZYSZTOF ROZA – MASAKRA KNURÓW; 5

40. MARCIN BOCHENEK – CW CECHOWNIA RYBNIK; 3+2B

 
 
 
Goryonline
 
Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
2018-09-10
HYDEPARK
 

Burka w Nepalu nazywa się sari

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-31
HYDEPARK
 

Revelations

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-30
HYDEPARK
 

Magazyn TATRY (nr 65)

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com